23 червня 2018 • № 25 (1509)
Rss  

Шишацьке відділення Полтавського ГРУ ПриватБанку відтепер працює у новому покращеному форматі

Відкриття відділення після редизайну стало святом як для клієнтів банку, так і для всіх мешканців смт. Шишаки. Адже жителі району звикли, що саме ПриватБанк може надати найбільший спектр послуг та допомогти кожному у вирішенні усіх фінансових питань.

“Дуже приємно, що керівництво ПриватБанку дбає про наших земляків, які отримають банківські послуги у світлому, красивому приміщенні та ще й з новенькими терміналами та банкоматами, - говорить Олексій Петренко, вчитель. - Адже оновилось не лише приміщення, хоча і це дуже важливо. Розширилась кількість послуг та пропозицій. Взагалі, обслуговування у ПриватБанку завжди приносить лише задоволення”.

Відділення змінило формат обслуговування - на відвідувачів чекає приміщення європейського зразку, з відкритою архітектурою та без кабінетної системи. Виділені зони самообслуговування позбавляють відвідувачів від черг і стомлюючого очікування. Тепер клієнти ПриватБанку можуть отримати всі необхідні послуги самостійно, а співробітники банку стали універсальними фахівцями, готовими оформити будь-яку банківську послугу. Такий підхід суттєво економить час і виключає створення черг.

“Вкотре ми підкреслюємо, що цінуємо кожного нашого клієнта, пропонуючи комфорт, найсучасніші послуги та покращений формат обслуговування, - говорить Андрій Степаненко, заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку. - Переведення значної кількості банківських операції у сферу самообслуговування дає змогу клієнтам не тільки вивільнити свій час, але й підштовхує до освоєння новітніх технології, які значно полегшують сучасне життя. Це надзвичайно зручний формат, який дозволяє клієнту бачити усі операції, які здійснює клієнт-менеджер, свій рахунок, рух власних коштів і т.д. Таким чином ми підводимо клієнта до необхідності навчання працювати з мобільними додатками, спочатку під наглядом працівника, а згодом – самостійно користуватися усіма перевагами самообслуговування”.

Іван Мольченко, 19.01.2017, 13:31431
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
<травень