21 липня 2017 • № 28 (1461)
Rss  

У полтавській загальноосвітній школі №22 замінили 115 вікон

Цього року в навчальних закладах міста триває впровадження заходів з енергозбереження. 31 січня на дев’ятій сесії Полтавської міськради більшість депутатів підтримала фінансування ремонтних робіт з енергоефективності навчальних закладів міста.

У Полтаві триває реалізація програми енергомодернізації шкіл та дитсадків. У її рамках у ЗОШ №22, що на Дублянщині, уже замінено 115 вікон. Роботи тривали навіть під час шкільних зимових канікул.

1 лютого депутати міськради Андрій Матковський і Юлія Мелкумова завітали до цієї школи, щоб поспілкуватися з колективом та перевірити якість виконання робіт.

– Наше завдання як депутатів – максимально підтримувати заклади бюджетної сфери: школи, дитячі садки, лікарні, – говорить Андрій Матковський. – Торік виконано чималий обсяг робіт з енергозбереження у закладах освіти. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб ця робота не збавляла темпу й у 2017-му. У цьогорічному бюджеті передбачено відповідне фінансування.

Роботи у 22-й та шести інших школах міста через їхню масштавність тривали і під час канікул, і взимку. Адже всі діти повинні навчатися у комфортних умовах.

У школі №22 залишається встановити ще 55 металопластикових вікон. Починали роботи у класних кімнатах молодшої школи, на черзі – кабінети, де навчаються старшокласники.

Директор навчального закладу Олена Тукало розповіла, що робота із заміни вікон розпочалася з осені минулого року:
– Звичайно, у школі відчутно покращився мікроклімат. По-перше, у класах стало тепло і світло. По-друге, фасад приміщення отримав кращий вигляд. І ми вдячні міський владі за те, що її представники приділяють увагу освітній галузі, підтримують педагогів і турбуються про учнів.

Схвально оцінюють роботу полтавської влади і батьки школярів.
– Від усього батьківського комітету школи дякую за турботу про наших дітей, – зазначає мама першокласниці Олександра Скиба. – Тепер у кабінетах стало більш комфортно та тепло. Учням немає необхідності сидіти на уроках у верхньому одязі, з вікон не дме. І можна не боятися, що дитина захворіє.

Депутати Полтавської міськради говорять, що енергоощадні заходи – це допомога бюджету міста. Адже значно зменшуються витрати на опалення приміщень, де вже провели енергомодернізацію.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 09.02.2017, 13:562440

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
86+2=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші новини за 09.02.2017

· Тривають робочі візити міського голови Полтави до закладів освіти міста (13:50)
· У театрі ім. М. В. Гоголя відбулася благодійна вистава (14:18)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<червень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.