24 квітня 2018 • № 16 (1500)
Rss  

Тривають візити міського голови до шкіл міста

14 лютого міський голова Олександр Мамай разом із представниками виконавчого комітету Полтавської міської ради відвідав гімназію №31 та ЗОШ №23, щоб перевірити умови навчання дітей та вручити традиційні презенти.

Першою під час робочого візиту міський голова відвідав гімназію №31. Тут для учнів 5–8 класів влаштували яскраве спортивне свято, під час якого школярі змагалися у спритності, швидкості та витривалості. До того ж це перший захід, що відбувся в оновленій спортивній залі, адже зовсім нещодавно за рахунок міського бюджету тут замінили всі вікна. Тепер, упевнені батьки та педагоги, діти завжди будуть у теплі й комфорті.

– Спортивне свято «Веселі старти» ми проводимо досить часто, – говорить директор гімназії Наталя Положишник. – Як педагог я точно знаю, що змагання різновікових загонів дітей – це дуже цікаво, старші навчають молодших, і загалом учні розширюють коло своїх знайомств. Наша школа має добрі спортивні традиції, тому ми ці заходи любимо. Щонайменше раз на рік до нас приходить міський голова з подарунками. Ми дуже цінуємо таку турботу з боку міської влади і сподіваємося, що в майбутньому ми так само будемо тісно співпрацювати.

Наступною радо зустрічала поважних гостей Полтавська загальноосвітня школа №23. Тут з усіма почестями святкували День святого Валентина. Романтичний настрій створювали численні вогняно-червоні прикраси та повітряні кульки у вигляді сердець. Атмосфера затишку та справжньої дружньої теплоти не залишила байдужим і міського голову.

– Шановні вчителі та діти! Мені дуже приємно, що сьогодні я відвідую школи у День закоханих, адже саме любов спонукає людину до нових звершень, надихає та підтримує у скрутну хвилину, – говорить Олександр Мамай. – Традиційно я бажаю вам, учні, гарно навчатися, стати гідними освіченими громадянами, слухати своїх батьків, поважати вчителів і знайти в школі справжніх друзів, які пройдуть із вами через усе життя.

Під час святкового концерту учні школи продемонстрували найкращі номери, серед яких яскравий акробатичний виступ, декламація вірша Ліни Костенко «Крила» англійською мовою, вокальні номери творчої співпраці учнів та вчителів, танцювальні композиції тощо. Також гостей свята ознайомили з численними спортивними та навчальними досягненнями учнів. Так, у школі навчаються лауреати дитячих мистецьких фестивалів, переможці конкурсів знавців української мови, багаторазові чемпіони України та навіть чемпіони світу з кікбоксингу та рукопашного бою.

Принагідно учні подякували міському голові за нову комп’ютерну техніку, меблі, проектори, що значно полегшують та роблять цікавим навчальний процес, і подарували представникам влади кошики з солодощами та валентинки.

По завершенні робочого візиту міський голова Олександр Мамай учням 5–8 класів обох навчальних закладів подарував поїздку до харківського аквапарку «Джунглі».
Вікторія Білокінь, 20.02.2017, 16:28432
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
<березень