25 липня 2017 • № 28 (1461)
Rss  

Невдовзі розпочнеться реконструкція Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №3 з плавання

3 березня міський голова Олександр Мамай провів робочу зустріч з тренерами спортивних закладів міста, аби обговорити питання реконструкції Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №3 з плавання з добудовою спортивної зали.

Міський голова Олександр Мамай зазначив: реконструкція школи та її розширення дозволять збільшити кількість дітей, які цікавляться спортом:
– Протягом останніх років кількість дітей, які займаються спортом, помітно збільшилась. Хотілося б, аби ця тенденція і надалі зростала. Щоб залучити якомога більше молоді до занять спортом, вирішили реалізувати таку ініціативу. До етапу проектування поставились відповідально, адже планується, що тренуватися у цьому закладі буде не одне покоління полтавців.

Так, було розроблено проектно-кошторисну документацію на добудову спортивної зали. Передбачається, що споруда буде використовуватись для спортивних занять з боротьби.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня повідомив, що загальна площа приміщення на три поверхи становить 1873 кв. м:
– Спортивні зали будуть розміщені на першому та третьому поверхах. Так ми забезпечуємо не одну, а дві діючі спортивні зали. Одночасно тренуватися тут зможуть 90 учнів.

Також добудоване приміщення передбачає окремі тренажерні зали, тренерські кімнати та кімнату для надання медичної допомоги. Звичайно, під час проектування не оминули увагою і роздягальні та душові для спортсменів.

Якщо перший та третій поверхи планується використовувати для тренувань, то другий поверх – для змагань. Відповідно до проекту тут будуть розміщені трибуни на 50 посадочних місць.

Окрім цього, при будівництві об’єкту відбуватиметься реконструкція нинішньої котельні, що здійснює теплопостачання басейну «Дельфін», також прокладуть інженерні мережі.

Міський голова Олександр Мамай наголосив: спортивні приміщення будуть доступні для всіх, адже у проекті витримані вимоги доступності для маломобільних груп населення.
– Люди з особливими потребами зможуть безперешкодно пересуватися приміщенням закладу, – сказав Олександр Федорович. – Так, окрім сходових кліток, тут передбачений ліфт, який дозволить пересуватися між поверхами. Звичайно, подумали і про санвузли, адаптовані до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

Будівництво об’єкту планується реалізувати протягом двох років.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 09.03.2017, 15:063250

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
90+3=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші новини за 09.03.2017

· Із засідання виконавчого комітету: про виділення коштів (14:58)
· Олександр Мамай з робочим візитом відвідав гімназію №6 та школу №10 (15:05)
· Міський голова провів робочу зустріч з учасниками АТО (15:06)
· Із засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур (15:09)
· У Полтаві вдруге відбувся конкурс для молодих учених на отримання іменної стипендії міського голови (15:09)
· З 1 по 31 березня КП «Полтававодоканал» оголошує місячник спрощеної реєстрації нових абонентів (15:16)
· У добрій формі не лише студенти (15:25)
· Визначали кращих волейболістів області (15:26)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<червень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.