24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

Студенти Полтавського Політехнічного коледжу відвідали ПриватБанк з метою набуття нового досвіду

У ПриватБанку повсякчас дбають не тільки про своїх нинішніх працівників, а й про тих, хто поповнить колектив уже через кілька років. Студентів Полтавського політехнічного коледжу – майбутні ІТ-спеціалісти - побували днями на екскурсії в ПриватБанку. Цього разу студентам показали багатоканальний контактний центр – своєрідний мозковий центр банківської установи, працівники якого володіють інформацією про всі послуги та продукти, також перед майбутніми ІТ-спеціалістами виступили працівники ПриватБанку.

"Надзвичайно важливо, щоб студент, який уже обрав свою життєву дорогу, добре уявляв, з чим йому доведеться мати справу в майбутній професійній діяльності, – говорить Лариса Дроцька, керівник регіонального центру з підбору персоналу Полтавського ГРУ ПриватБанку. – Адже майбутньому спеціалісту потрібен час, аби привести свої уявлення у відповідність із реальним станом речей. Бо часто буває так, що вчорашній студент приходить працювати і виявляється, що він уявляв собі все зовсім не так. У таких випадках потрібен час для адаптації. А якщо студент навчається, так би мовити, у безпосередній близькості до майбутньої професії, адаптація займає лічені дні. Студенти ІТ-спеціальностей на екскурсії у нас вперше. А так як ПриватБанк - найтехнолічніший банк країни, то безумовно дітям буде дуже цікаво дізнатись про наші програми та комплекси."

“Ні для кого не секрет, що саме ІТ-галузь стрімко набирає популярність і потужність впливу на життя сучасного світу. Сьогодні потреба в ІТ-спеціалістах відчуває практично будь-яка компанія, - говорить Сергій Тригуб, керівник Департаменту інформаційних технологій ПГРУ ПриватБанку. - Крім фірм, що розробляють або продають і впроваджують ПО, їх потребують підприємства банківської, телекомунікаційної, автомобільної, нафтогазової та інших галузей, оскільки саме «айтішники» забезпечують підтримку комп'ютерної інфраструктури та мереж. З задоволенням ми готові поділитись своїми знаннями з молоддю, а особливо здібних чекаємо до себе на роботу.”

Іван Мольченко, 28.02.2017, 12:53340
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень