26 квітня 2017 • № 15 (1448)
Rss  

Працівники Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського отримують заробітну плату в ПриватБанку

На сьогодні ПриватБанк посідає одне з перших місць щодо обслуговування зарплатних проектів в українській банківській системі.

Полтавські лікарі також віддають перевагу ПриватБанку. Понад 1500 працівників Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського отримують заробітну плату саме тут.

"У ПриватБанку нам і зручно, і безпечно, – говорить Григорій Оксак, головний лікарь Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського . – По-перше, кошти надходять дуже швидко. По-друге, гроші знімаються безплатно. Крім зручних тарифів ПриватБанк також пропонує працівникам підприємства соціальний пакет. Разом із зарплатною карткою кожен бажаючий отримує ще й пластикову картку "Універсальна" з кредитним лімітом до трьох середньомісячних окладів, з безвідсотковим періодом 55 днів. І нарешті – у ПриватБанку надзвичайно зручний Інтернет-банкінг. Я можу не виходити з дому для того, аби заплатити за комунальні послуги чи поповнити мобільний телефон."

Оформлення документів для того, аби отримувати зарплату в ПриватБанку, займе всього 5-10 хвилин. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, а також знати свій табельний номер. Після оформлення картки та підписання заяви про зарахування заробітної платні на картку ПриватБанку документ треба віднести в бухгалтерію підприємства, на якому працює клієнт.

"Згідно законодавства України працівник сам може обирати банк для зарплатного обслуговування, – говорить керівник напрямку по просуванню послуг бюджетним організаціям Полтавської філії ПриватБанку Євген Немченко. – У ПриватБанку раді бачити всіх, хто віддав перевагу саме нашій банківській установі".

Більш детальну інформацію про оформлення зарплатної картки у ПриватБанку можна знайти на сайті банку.

Павєл Москалюк, 24.03.2017, 13:02760

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
65+9=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<березень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.