22 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Програму «АгроКУБ» розпочато на Полтавщині

З березня нинішнього року на Полтавщині активно стартувала нова, адаптована під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу, програма кредитування «АГРОКУБ». Одним з перших фінансування отримав фермер з Глобинського району Білик Володимир Павлович.

СФГ “Білики” (Полтавська область, Глобинський район, смт.Градизьк) працює вже понад 10 років та спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур.

“Полтавщина завжди була аграрною областю. І наше головне багатство - це зернові,- говорить Володимир Білик, директор СФГ “Білики”. - Напередодні весняних робіт плануємо придбання якісного посівного матеріалу та вкладення додаткових коштів для поліпшення якості грунтів. Аби не вилучати з господарства такі потрібні саме зараз кошти, звернулися за позикою до ПриватБанку. Фінансування отримали з мінімальними затратами сил, часу та усіляких документів. Крім того плануємо погасити кредит уже з майбутнього урожаю і не хвилюватись, де брати гроші уже сьогодні”.

ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні “кредитні канікули”. Клієнти ПриватБанку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Співпраця з місцевою владою забезпечує компенсацію відсотків за користування кредитами з коштів місцевих бюджетів. Таким кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці. Оновлені умови кредитування діють за стандартними кредитами “КУБ”. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua.

“Ми завжди підтримували аграрний сектор економікиі, - говорить Олександр Цись, директор Полтавського ГРУ ПриватБанку. - Зараз сільське господарство в Україн є найбільш прибутковою галуззю. У ПриватБанку завжди було глибоке розуміння особливостей кожного регіону. Ми пропонуємо аграріям Полтавщини особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців. Також відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту «КУБ» збільшено до 500 000 грн. Ми і надалі плануємо кредитувати сільське господарство. Бо це завтрашній день нашої країни. Це наші майбутні врожаї.”

Іван Мольченко, 29.03.2017, 13:07514
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень