21 липня 2017 • № 28 (1461)
Rss  

Банківські сейфові скриньки — це запорука вашої безпеки

На період відпусток, коли ваші оселі залишаються без господарів, ПриватБанк радить полтавцям не ризикувати, а зберігати документи, цінні папери, готівку, ювелірні прикраси та інші цінності у надійних банківських сейфових скриньках

Орендуючи сейфові скриньки на час своєї відсутності або для постійного зберігання цінних речей – ви уникаєте їх крадіжки та особисто контролювати список осіб, у яких буде до них доступ.

“Встановлення домашнього сейфа не зможе гарантувати вам безпеки речей, які будуть у ньому зберігатися, - говорить Ігор Лещенко, керівник Бізнесу обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Полтавського ГРУ ПиватБанку”. - Крім того, розміщення надійного сейфа в квартирі або будинку потребує суттєвого перепланування приміщення та значних затрат. Приватні сейфи не захищені від крадіжки, а пожежа або природні катаклізми можуть назавжди знищити цінності всередині сейфа. Орендувати сейфові скриньки у банку значно безпечніше. На сьогоднішній день банківські сейфи встановлені у відділеннях м.Полтави, м.Горішні Плавні, м.Кременчука”.

Сейфи надійно захищені для зберігання цінностей: кожен депозитарій відповідає вимогам про технічний стан та організацію охорони приміщень банків. Сейфи мають два замки і відкриваються при одночасному повороті двох ключів, один з яких знаходиться у клієнта, а другий - у банкіра. Система двох ключів гарантує збереження майна у випадку крадіжки чи втрати ключа від скриньки.

Ви можете вибрати розмір скриньки, який найкраще підходить, зазначити точний строк її оренди, а також надати право доступу до скриньки будь-якій довіреній особі. Банк також пропонує укладення тристороннього договору оренди – у такому випадку Ви зможете відвідувати скриньку тільки спільно зі своїм партнером. ПриватБанк забезпечує таємницю відомостей про клієнта та операції, що ним проводяться. Вартість оренди одного сейфу - від 10 грн на день.

Іван Мольченко, 01.04.2017, 13:113110

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
16+7=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші новини за 01.04.2017

· Понад 30 тисяч українців оплачують проїзд електронними квитками (13:09)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<червень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.