15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Перемогли миргородці

Численні глядачі, які минулої суботи зібралися в спортивному комплексі «Розсошенці» поспостерігати за перебігом ігор фінальної частини чемпіонату Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед чоловіків, залишились задоволені. Адже на полі все розвивалося так, наче досвідчений сценарист написав сюжет кожної фінальної гри.

Глядачі побачили повний арсенал драматичних розв’язок кожного поєдинку. Гравці демонстрували красиві комбінації «в стінку», вдалі індивідуальні дії при завершенні атак, надійну гру в обороні. Були й забиті м’ячі на останніх секундах гри, і пробиття серій пенальті. Одним словом, усе, за що так люблять глядачі цю гру.

У першій підгрупі вдало розпочали фінальну частину футзалісти Полтавського району. Двічі програючи по ходу поєдинку дуже сильній і технічній команді Глобинського району, вони все ж зуміли здобути перемогу з рахунком 4:2. Але в наступній грі, виграючи по ходу з рахунком 2:0 у пирятинських аматорів, вони припустилися кількох прикрих помилок і поступилися 2:3.

Напруженим і драматичним виявився в цій підгрупі і зональний поєдинок між гравцями Пирятинського і Глобинського району. У ньому вирішувалася доля, хто ж буде грати в суперфіналі. Аматори Глобинського району вдало розпочали гру і досить легко повели в рахунку 3:1. Але вже на останніх секундах першого тайму пирятинцям вдалося звести перевагу суперника до мінімуму. У другому таймі вже впевненіше виглядали пирятинці. Їм вдалося забити три м’ячі, пропустивши у власні один. Отже, перемога 5:4, і з нею забезпечення виходу до суперфіналу. В іншій підгрупі переможцем стала команда Миргородського району, яка зіграла внічию з командою Решетилівського району і перемогла зіньківців.

За третє місце між футзалістами Полтавського і Зіньківського районів у драматичному поєдинку господарі на останніх секундах зуміли зрівняти рахунок і вирвати перемогу в серії пенальті.

Не менш драматично проходила гра за чемпіонське звання. Уперед почергово виходила то команда Миргородського району, то Пирятинського. І знову ж, як і в попередній грі, миргородцям на останніх секундах вдалося зрівняти рахунок, а в серії пенальті й перемогти!

Отже, чемпіоном стала команда Миргородського району. Срібні нагороди у команди Пирятинського району, бронзові – у полтавців.

Усі переможці і призери нагороджені медалями, грамотами і кубком. Нагородження проводив голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко, який протягом усього турніру був палким уболівальником.

***
Завершилися Всеукраїнські зональні змагання ВФСТ «Колос» АПК України з футзалу серед юнаків і дівчат.

Юнаки 2006–2007 р.н. (молодша вікова група) Кобеляцького району, перемігши своїх однолітків із Сум 5:2 і Чернігова 6:2, вийшли до фіналу. Змагання проходили у Сумах.

Дівчата 2002–2003 р.н. і 2004–2005 р.н. (Кобеляцький район), удома перегравши своїх опоненток із Харківської і Чернігівської областей, теж потрапили до фіналу.

Юнаки 2002–2003 р.н. (Лубенський район), перегравши місцевих футзалістів із смт Солоницівки Харківської області з рахунком 7:2 і поступившись одноліткам із Сум 4:5, посіли друге місце в групі і не потрапили до фіналу. Теж не пройшла до фіналу і команда Миргородського району (вікова група 2004–2005 р.н.). У своїй підгрупі вони посіли третє місце.

Анатолій Головань, голова Полтавської обласної організації ВФСТ «Колос АПК України
Павло Долинський, 07.04.2017, 14:252582
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень