18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Великі родини отримали вітання зі світлим Христовим Воскресінням

Традиційно напередодні Великодня відбуваються різноманітні тематичні заходи для полтавської малечі. Особлива увага – соціально вразливим родинам: багатодітним, прийомним сім’ям і, звичайно, дітям, позбавленим батьківського піклування.

Соціальні акції відбувалися у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та школах-інтернатах міста.

Вітання із Великоднем від міської влади отримали також багатодітні сім’ї. Так, 14 квітня, у Чистий четвер, вихованців дитячого будинку сімейного типу, що в селі Мачухи, привітали зі світлим святом заступник міського голови Світлана Тарашевська та фахівці центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді. Вони часті гості у великій і дружній родині Олени Мацицької, у якій виховується п’ятеро дітей, позбавлених батьківського піклування.

Для всіх вихованців Світлана Казимирівна привезла смачні паски, а також від міського голови Полтави передала сертифікат на відвідування вистави цирку «Кобзов».

Діти із великим задоволення розповіли гостям про свої досягнення у навчанні, про нещодавні поїздки до Сполучених Штатів Америки, поділилися планами на майбутнє.

Цього ж дня Світлана Тарашевська привітала із Великоднем багатодітну родину Оксани Попової, яка виховує трьох синів.

Трійнятам Андрієві, Святославу та Нікіті по два з половиною роки.

– Швидко ростуть, наче учора ще немовлятами були, а сьогодні вже бігають, – розповіла Оксана. – Уже у кожного проявляється свій характер. Усі троє – різні, незважаючи на те що трійнята.

Різні, але однаково допитливі, привітні та відкриті. Як тільки гості зайшли в домівку, одразу узялися розглядати подарунки. У великодніх кошиках найбільша радість для малюків – цукерки та паски.

Світлана Тарашевська поздоровила сім’ю із прийдешнім світлим святом:
– Нехай діти зростають здоровими, завжди усміхненими. Нехай радують своїми успіхами, великими і маленькими, підтримують свою маму. Нехай у них усе буде добре. А коли добре буде дітям – щасливою буде і мама.

Вітання приймала і велика родина Станіслава та Лідії Фисунів. Подружжя виховує трійнят, двох хлопчиків та дівчинку, та ще двох синів. Сім’ї привезли смачні паски та інші продукти до великоднього столу. Щороку і діти вітають своїх гостей по-особливому: підготують пісню, вірш, сценку. Цього року Даринка власноруч виготовила тематичний сувенір на згадку про теплу зустріч.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 20.04.2017, 14:49774
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень