22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Полтавці напрацювали основні завдання розвитку міста

19 квітня у Полтаві пройшов другий Форум Інтегрованого розвитку, присвячений розробці основних завдань розвитку міста. Захід організували Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міськради спільно з проектом «Інтегрований розвиток міст в Україні» німецької урядової компанії «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

У форумі взяли участь понад 80 представників громадських організацій, підприємств, управлінь і відділів виконкому Полтавської міськради, депутати міської та районних рад, представники ВНЗ, освітніх і медичних установ.

Об'єднавшись у чотири тематичні групи, учасники форуму напрацювали основні завдання розвитку міста за чотирма напрямками: «Полтава – місто науки, освіти, інноваційної економіки та креативних індустрій», «Полтава – центр культури і надання регіональних послуг», «Полтава – місто з диверсифікованим екологічно чистим виробництвом відповідно до еко-стандартів», «Полтава – центр туризму, рекреації та реабілітації».

– Тематику напрямків визначили під час першого Форуму влітку минулого року, – зазначив директор комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко. – Представники міської влади й полтавської громади висловили бачення щодо напрямків і стратегії розвитку Полтави до 2030 року.

Готуючись до другого Форуму, експерти виконали детальний аналіз усіх напрямків життєдіяльності міста. Це дозволило виявити сильні та слабкі сторони Полтави: наявні переваги всіх секторів та аспектів розвитку, а також сфери, над якими ще потрібно попрацювати.

Учасників Форуму привітала секретар міської ради Оксана Деркач. Вона зазначила, що пропозиції та напрацювання заходу дозволять сформувати основні напрямки майбутнього розвитку різних сфер життєдіяльності міста: житловий простір і умови проживання, дорожній рух і транспорт, культура й культурна спадщина, відпочинок і туризм, вигляд міста, його дизайн, міська навігація, публічні простори тощо.


Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». Окрім Полтави, у ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі
4 млн євро, уряд Швейцарії надає майже 2 млн.

Уряд Німеччини підтримує GIZ у міжнародному співробітництві заради сталого розвитку. Пріоритетні напрями співпраці Німеччини з Україною – демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика й сталий економічний розвиток.
Окрім того, Німеччина підтримує Україну в подоланні кризової ситуації на Донбасі, а також наші країни співпрацюють у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 28.04.2017, 10:10760
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31