22 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

ПриватБанк знову побував «В гостях у Гоголя»

1 квітня, у день народження класика світової літератури Миколи Гоголя, у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В.Гоголя відбулося урочисте відкриття ІХ відкритого регіонального фестивалю театрального мистецтва «В гостях у Гоголя».

Символічно, що цей театральний форум започатковано на Полтавщині – батьківщині геніального письменника і драматурга М.В.Гоголя. Адже на рідній землі пам’ять про видатного земляка та його творча спадщина глибоко шануються, а літературні традиції примножуються.

На запрошення академічного обласного музично-драматичного театру імені М.В.Гоголя до Полтави прибули творчі театральні колективи з Києва, Сум, Миколаєва, Тбілісі, Дніпра, Коломиї, Житомира.

Підприємства та організації міста, небаждужі до долі українського театру, стали спонсорами фестивалю. Серед них - і Полтавське Головне Регіональне Управління ПриватБанку.

“Це дуже добре, що полтавці знають і цінують свого славетного земляка - великого письменника Миколу Васильовича Гоголя. Вже дев’ять років Полтава приймає театральні колективи з усієї України, а також країн ближнього зарубіжжя на фестивалі театрального мистецтва, - говорить директор театру, заслужений працівник культури України Олексій Андрієнко. - Але це свято ніколи б не могло відбуватись так яскраво та сомобутньо, якби не участь наших спонсорів. Серед яких завжди був і є найбільший і найсучасніший банк України - ПриватБанк. Наш театр і Полтавське ГРУ ПриватБанку поєднують давні, тісні і не тільки робочі, а чисто людські добрі стосунки. Ми обслуговуємось у ПриватБанку, маємо там і зарплатний проект. Неодноразово ми зверталися за допомогою у ПриватБанк і завжди її отримували. Як гарно, що є такі небайдужі люди, які не тільки розуміються на фінансах, а ще й так опікуються театром. Ми завжди раді бачити їх і в робочих кабінетах, і в нашому залі на виставах”.
Іван Мольченко, 07.04.2017, 13:55580
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень