22 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Аграрії Полтавщини продовжують отримувати фінансування завдяки програмі «АгроКУБ»

Всього два місяці, як на Полтавщині розпочато нову, адаптовану під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу програму кредитування «АГРОКУБ». На сьогоднішній день вже 15 фермерських господарств області отримали фінансування.

Фермерське Господарство Мовчана Г.М. (Полтавська область, смт.Решетилівка) працює на аграрному ринку вже понад 12 років. Спеціалізується на вирошуванні зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

“Розпочато весняно-польові роботи, - розповідає власник бізнесу Мовчан Григорій Михайлович. - Власний бізнес потребує значних зусиль та оборотних коштів. У нас є план по розширенню нашого виробництва. Ми плануємо побудувати склад для зберігання зерна та олійних культур. Дізнавшись про проект КУБ, вирішив звернутися за додатковими коштами для розвитку власного бізнесу. Додаткове фінансування дозволить нашому підприємству не лише підтримати бізнес, а й створити нові робочі місця для людей. Зараз працює 8 робітників, плануємо розширити штат ще на 3-х чоловік”.

ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні “кредитні канікули”. Клієнти ПриватБанку зможуть погасити кредит таким чином: перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Співпраця з місцевою владою забезпечує компенсацію відсотків за користування кредитами з коштів місцевих бюджетів. Таким кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці. Оновлені умови кредитування діють за стандартними кредитами “КУБ”. Щоб отримати кошти, потрібно лише заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua.

“Ми пропонуємо сільгосптоваровиробникам регіону особливі умови кредитування, що дозволять максимально забезпечити фінансування їх потреб на термін до 12 місяців, – розповідає керівник напрямку активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу Полтавського ГРУ ПриватБанку Наталія Сакало. – Відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту "КУБ" збільшено до 500 000 грн.”

У Полтавській області інвестиції для старту або для розвитку власної справи отримали вже 295 підприємців, загальна сума інвестицій склала понад 30 млн.грн. У заявках на фінансування переважають напрямки торгівлі та надання послуг. Але є проекти з виробництва меблів, будівництва, громадського харчування тощо. З березня 2017 року фінансування отримали також 15 фермерських господарств області.
Іван Мольченко, 11.04.2017, 13:59572
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень