22 травня 2019 • № 20 (1556)
Rss  

Студенти Полтавської державної аграрної академії — в гостях у ПриватБанку

Понад 8 років ПриватБанк успішно проводить екскурсії для студентів полтавських вишів, коледжів, а також для учнів шкіл. Днями до ПриватБанку на екскурсію завітали студенти четвертого курсу Полтавської державної аграрної академії.

“Екскурсії студентів до ПриватБанку - це вже добра традиція, - говорить ректор Полтавської державної аграрної академії Валентина Аранчій. - Наш учбовий заклад та ПриватБанк пов’язують давні та тісні стосунки. Ми обслуговуємось у ПриватБанку, маємо зарплатний проект. Кожен рік наші студенти проходять там практику. Багатьом нашим випускникам ПриватБанк надав роботу. Єкскурсіїї студентів до банку виявились дуже корисними, оскільки вони сприяють не тільки підвищенню фінансової грамотності, а ще і дозволяють визначитися молоді із подальшою професією”.

У конфененц-залі Полтавського ГРУ ПриватБанку перед студентами виступили топ-менеждери цієї фінансової установи. Вони розповіли про специфіку та напрямки своєї роботи. Крім того майбутні спеціалісти дізналися багато нового про банківську систему взагалі та ПриватБанку зокрема. Жодне запитання не залишилося без компетентної зрозумілої відповіді.

Також в ході екскурсії студенти познайомились з роботою відділення «Центральний офіс» ПриватБанку з середини. Поспілкувались з клієнт-менеджерами банку та касирами-операціоністами. Спеціалісти по роботі з VIP-клієнтами розповіли про специфіку та напрямки своєї роботи.

Родзинкою екскурсії стало знайомство студентів з роботою Віддаленого Контакт-Центру ПриватБанку у Полтаві, де вони на власні очі побачили роботу операторів, які приймають дзвінки від клієнтів ПриватБанку з усієї України.

“Оператор контакт-центру - це чудовий старт кар’єри. Ми приймаємо у день до 3,5 тисяч дзвінків з самих різних куточків нашої держави, - говорить керівник Віддаленого Контакт-Центру ПриватБанку у Полтаві Євгенія Каюрова. - Ми завжди готові прийти на допомогу клієнтам. Тож запрошуємо випускників полтавських вузів до нас на роботу”.
Іван Мольченко, 13.04.2017, 14:02528
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень