23 серпня 2017 • № 32 (1465)
Rss  

Із засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

18 травня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яку провів її голова Сергій Луценко.

На порядку денному – розгляд питань щодо відповідності електронних петицій встановленим вимогам «Порядку розгляду електронних петицій».

Так, члени комісії розглянули петицію Олександра Русіна про взяття до комунальної власності міста газотранспортної мережі та інфраструктури. Це питання було винесене на розгляд комісії, оскільки виникли сумніви щодо відповідності петиції встановленим вимогам.

У тексті петиції Олександра Русіна йде мова про повернення територіальній громаді міста та передачу на позабалансовий облік управлінню міського господарства ПМР майна підвідної газової мережі та інфраструктури.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства Костянтин Малько зауважив, що газова мережа ніколи не перебувала на балансі управління, тож і поверненню вона не підлягає. Так, питання не входить до повноважень Полтавської міської ради.

Голова комісії зазначив, що тема, яку порушує у своїй петиції Олександр Русін, важлива для територіальної громади міста, однак через невідповідність вимогам «Порядку розгляду електронних петицій» вона не може бути оприлюднена на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету.

Розглянули під час засідання й електронні петиції громадянина Володимира Романенка, які стосувалися перевиборів міського голови та перевиборів депутатського корпусу м. Полтави.

Начальник юридичного управління міськвиконкому Інна Сорока зауважила, що це питання не належить до компетенції Полтавської міської ради, оскільки не міська рада визначає порядок проведення перевиборів, а Закон України. Законом же не передбачений механізм проведення виборів через петицію.

У зв’язку з невідповідністю вимогам «Порядку розгляду електронних петицій», управлінню звернень громадян було доручено підготувати відповідь ініціатору вищезазначених петицій щодо відсутності можливості їх розміщення на офіційному сайті міської ради, надавши обґрунтування цього рішення.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 01.06.2017, 13:012740

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
52+2=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші новини за 01.06.2017

· Із засідання міської комісії з питань податків, зарплат, пенсій та стипендій (12:40)
· Кременчужани активно користуються програмою «Теплі кредити» від ПриватБанку (13:21)
· Із 4 червня офіційно стартує купальний сезон (13:36)
· У Полтаві стартував перший етап соціального проекту «У здоровому тілі — здоровий дух» (13:47)
· «Скажені карасі» зустрічають плавців Мастерс на відкритій першості Полтавської області з плавання (13:48)
· «Динамо» виграло у «Шахтаря», але пізно (13:49)
· Чемпіонат області з футболу (13:50)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<липень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.