21 липня 2017 • № 28 (1461)
Rss  

300 мешканців Полтави та області вже скористались «теплими кредитами» від ПриватБанку

Кількість партнерів ПриватБанку, які бажають працювати за державною програмою компенсації витрат з кредитування на тепломодернізацію житла (“Теплі кредити”), збільшується чи не щодня. Так 150 підприємців Полтавщини, які співпрацюють з ПриватБанком за програмами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, долучились і до програми “Теплі кредити”, наразі 300 мешканців Полтави та області вже скористались цією послугою.

Нагадуємо, що цьогоріч ПриватБанк долучився до програми “Теплі кредити”, а це означає, що клієнти ПриватБанку можуть придбати матеріали, обладнання для тепло-гідроізоляції свого помешкання, замінити вікна, котли і при цьому держава поверне частину їхніх витрачених коштів.

“По програмі “Теплий кредит” мають можливість оформити кредит як фізичні особи, так і ОСББ та ЖБК, а підприємці - встановити термінал ПриватБанку і збільшити реалізацію свого товару, - говорить Владислав Мельниченко, заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку по роботі з торговими підприємствами, керівник Напрямку"Єквайринг". - ПриватБанк розробив і впровадив технологію видачі “Теплих кредитів” для фізичних осіб, ОСББ і ЖБК таким чином, щоб максимально додати зручності і позбавити своїх клієнтів “паперової тяганини”.

Технологія видачі “Теплих кредитів” від ПриватБанку досить проста.

Для продавця - потрібно встановити POS-термінал і підключитись до сервісу “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Для покупця - обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Митєєва розстрочка”. Визначитись із потрібним товаром та оплатити за допомогою картки “Універсальна” в оплату частинами чи скористатись миттєвою розстрочкою. Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 - ”Оплата частинами” - “Теплі кредити” та вказати наступні дані - адреса встановлення обладнання, чи є клієнт субсидантом і прикріпити рахунок-фактуру.

На щомісячній основі ПриватБанк формує реєстри позичальників, які оформили кредит, і подає агентству Держенергоефективності. Компенсацію держави банк перераховуватиме на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Розмір компенсації для фізичних осіб може досягати до 35% від суми витрат на утеплення, а для ОСББ і ЖБК - до 70%.
Іван Мольченко, 26.05.2017, 13:15560

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
87+4=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші новини за 26.05.2017

· Спартакіада 2017 у ПриватБанку (13:16)
· На Каннський кінофестиваль із ПриватБанком (13:17)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<червень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.