24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

​Завдяки програмі «Теплі кредити»Холодна зима полтавцям не страшна

Понад 400 мешканців Полтави та області вже скористались “теплими кредитами” від ПриватБанку та подали заявки на отримання державної компенсації.

Цьогоріч ПриватБанк долучився до програми “Теплі кредити”, а це означає, що клієнти ПриватБанку можуть придбати матеріали, обладнання для тепло-гідроізоляції свого помешкання, замінити вікна, котли і при цьому держава поверне частину їхніх витрачених коштів.

«Процедура отримання компенсації надзвичайно проста. Єдина вимога до магазину - це відповідність представлених в ньому товарів переліку, що підлягає «теплому» кредитуванню, а також POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс “Оплата частинами”, “Митєєва розстрочка”, - відзначає керівник Напрямку “Оплата частинами” Полтавського ГРУ ПриватБанку ПриватБанку Дар’я Москаленко. - А щоб отримати безвідсоткову розстрочку від ПриватБанку, клієнтам потрібно подати заявку у меню Приват24 - “Оплата частинами” - "Теплі кредити" та вказати адресу встановлення обладнання, чи отримує клієнт субсидію та прикріпити рахунок-фактуру.”

По програмі “Теплий кредит” мають можливість оформити кредит як фізичні особи, так і ОСББ та ЖБК, а підприємці - встановити термінал ПриватБанку і збільшити реалізацію свого товару.

Одним із партнерів ПриватБанку по програмі “Теплі кредити” став магазин “Мастер Марио”(м.Полтава, вул.Шевченко, 78).

“Я співпрацюю з ПриватБанком понад 10 років, - говорить директор магазину “Мастер Марио” Вадим Орлов. - Користуюсь багатьма його програмами, послугами та продуктами. Особливо хочу відзначити програму ”Теплі кредити”. На жаль, ціни за комунальні послуги в нашій краіні зростають постійно, особливо б’є по кишені оплата за теплопостачання. Щоб полегшити тягар витрат, та зменшити фінансове навантаження на родину за оплату послуг за теплопостачання наш магазин пропонує великий асортимент сучасних технологічних обладнань. А саме: котли, радіатори, сонячні панелі, а також матеріали по утепленню будинків. Але не всі споживачі можуть дозволити собі придбати ці товари через іх високу ціну. Цей недолік пропонує усунути ПриватБанк . Покупцеві треба лише долучитися до програми “теплих” кредитів. Наразі ця послуга активно набуває попиту. Це вигідно не тільки покупцям, а і таким торгово-сервісним підприємствам, як наше”.

ПриватБанк розробив і впровадив технологію видачі “Теплих кредитів” для фізичних осіб, ОСББ і ЖБК таким чином, щоб максимально додати зручності і позбавити своїх клієнтів “паперової тяганини.
Іван Мольченко, 15.06.2017, 13:50723
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31