24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На прес-конференції ПриватБанку говорили про нові програми та перспективи

21 червня топ-менеджери Полтавського ГРУ ПриватБанку провели прес-конференцію для полтавських журналістів, на якій розповіли про умови надання “теплих” кредитів для фізичних та юридичних осіб, а також про програми підтримки малого та середнього бізнесу - КУБ та АгроКуб . Судячи з численних запитань представників мас-медіа, діяльність ПриватБанку із надання кредитів викликає неабияку зацікавленість. Адже умови, які пропонує банк, дуже вигідні. Принаймні, жодна фінансова установа, яка працює за програмою “Теплі кредити”, не пропонує нічого подібного.

“Приватним особам кредит надається на термін до 24 місяців. Максимальна сума – 50 тис. грн. Ставка за кредитом становить 0%. І жодних додаткових комісій немає! Якщо людина купує котел для альтернативного опалення, держава відшкодовує їй 20% суми кредиту, якщо матеріали для утеплення квартири або будинку – 35%. Ці кошти виплачуються щомісяця рівними частинами, - говорить заступник директора Полтавського ГРУ ПриватБанку по роботі з торговими підприємствами Владислав Мельниченко. - Щоб отримати “теплий кредит” потрібно мати картку ПриватБанку “Універсальна”. Потім обираєте підприємство чи магазин, які співпрацюють із банком за програмою (на сьогодні таких близько 200), обираєте потрібний товар, розраховуєтеся карткою за програмою “Оплата частинами”, а потім реєструєте заявку на своїй сторінці у “Приват-24” та чекаєте, коли надійде компенсація.”

“Для ОСББ і ЖБК кредит надається на суму до 2 млн. грн на термін до 7 років. Погашення відбувається рівними частинами. Ставка за кредитом – 18% річних. І теж немає жодних додаткових комісій, - говорить керівник напрямку по активно-пасивним операціям клієнтів МСБ Полтавського ГРУ ПриватБанку Наталія Сакало. - Держава компенсує ОСББ і ЖБК від 40 до 70% “теплого” кредиту (залежно від кількості отримувачів субсидії, які проживають у будинку), а обласна влада – частину відсотків за кредитом”.

На конференції йшла розмова і про програму КУБ. Якій у квітні цього року виповнився рік. За цією програмою на Полтавщині вже профінансовано понад 600 підприємств на суму 80 млн.грн. З весни цього року розпочато програму для агробізнесу АгроКуб. На сьогодні на весняно-польові роботи кошти отримали 40 фермерів полтавщини на суму 8 млн.грн.

“Після переходу у державну власність ПриватБанк залишається найбільшим системним банком України з кращими показниками у багатьох напрямках, - підкреслює директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. - Більше того, тепер у банка відкрилися нові можливості. Державний статус дозволяє приймати на депозит вільні кошти місцевих громад. Також ПриватБанк долучився до державної програми “Теплі кредити” і зараз активно допомагає мешканцям регіону проводити тепломодернізацію власних осель та багатоквартирних будинків”.
Іван Мольченко, 23.06.2017, 13:54795
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31