24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Молоді лідери готові робити Україну успішною

Завершився всеукраїнський освітній проект Школа молодих лідерів «Альтернатива є. Шлях до успіху», який проходив з ініціативи Олександра Клименка і за підтримки партії «Успішна країна».

26 червня відбувся перший випуск масштабного освітнього проекту «Школа молодого лідера», у якому взяли участь понад 200 молодих і активних українців з усіх регіонів країни. Ініціатором Школи став Олександр Клименко, лідер партії «Успішна країна». Проект має на меті створення умов для розвитку лідерських якостей української молоді й надання можливостей соціальних ліфтів для самореалізації в сфері політичної і громадської діяльності.

– В українській політиці не повинно бути випадкових людей. Політик – це така ж професія, як учитель або лікар, з розумінням, що влада – це служіння, а не трофей. І цієї професії треба вчитися. Упевнений, що років через десять наші випускники будуть розповідати в нашій школі, як вони стали успішними політиками, лідерами та громадськими діячами, – зазначив Олександр Клименко.
Школа молодого лідера стартувала в лютому 2017 року і зібрала понад 200 учасників з усіх регіонів України. Для приєднання до ШМЛ необхідно було заповнити анкету і надіслати мотиваційний лист.

– Уже тоді ми зрозуміли, що цей проект стане початком грандіозних змін у країні, платформою для нової генерації майбутніх молодих політиків, – розповіла нам про проект лідер молодіжного руху партії «Успішна країна» Олеся Медвєдєва.

Уся програма Школи була розділена на п’ять модулів. Кожен з них був присвячений окремому аспекту політичної діяльності. Учасників навчали мистецтва публічних виступів, створення комунікаційних стратегій, впливу на органи місцевого самоврядування і т.д. Останній, п'ятий, модуль був присвячений виборам і виборчим технологіям.

Крім професійних тренерів, перед учасниками виступали успішні політики і громадські діячі України і країн ЄС.

– Я неймовірно гордий, що зустрів в особі учасників Школи успішне майбутнє для України. Немає слів навіть описати всі мої емоції від енергії та драйву української молоді. Школа молодих лідерів стане важливою частиною історії України, – так прокоментував свою участь у Школі Карлос Альварес, молодіжний лідер з Іспанії, засновник Train&Talk і організатор TEDxCuestaDelBailío.

Організатори повідомляють, що Школа – це тільки перший етап становлення нової політичної еліти. Понад 100 випускників Школи в наступні місяці організовують 12 установчих зборів молодіжного руху по всій країні.

Крім створення молодіжних осередків, учасники готуються реалізувати десятки проектів, спрямованих на розвиток місцевих громад. «Наша полтавська команда захистила проект з проведення в Кременчуці освітньо-молодіжного табору для учасників молодіжного руху «Успішна країна», на якому будуть проведені сесії з командоутворення, постановки цілей і планів на осінь. Команда з іншого регіону розробила проект успішного села і буде допомагати фермерам збувати продукцію за конкурентними цінами. Хтось уже націлений на вибори в місцеві громади. Завдяки Школі ми зрозуміли, як можна робити країну успішною», – розповів учасник ШМЛ Андрій Коваленко.

Також найближчим часом команда політичної сили спільно з випускниками школи готується презентувати новий онлайн-проект телевізійного формату.

Організатори запевняють, що Школа молодих лідерів не закінчилася, а виходить на якісно новий рівень. Тепер навчання політичного лідерства стане доступним кожному. «Команда тренерів готова виїжджати в будь-який населений пункт і читати програму школи. Що для цього потрібно? Бажання і щонайменше десять чоловік, які готові стати молодими лідерами у своїй громаді», – повідомила Олеся Медвєдєва.

Тамара Веселовська
Іван Мольченко, 06.07.2017, 15:17871
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31