19 вересня 2017 • № 36 (1469)

Дублери на характері здолали «Гірник-Спорт»

Дублери полтавської «Ворскли» теж готуються до нового сезону.

3 липня на стадіоні «Лтава» в Крутому Березі вони перемогли «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) 2:0 у товариському матчі, у якому відверте велике бажання одних допомогло здолати більш майстерний за підбором виконавців колектив. Вельми експериментальний склад команди Олександра Омельчука відразу дав зрозуміти, що, незважаючи на товариський статус зустрічі, усе буде по-справжньому. На старті гри гості заробили право виконати пенальті, але 18-річний голкіпер біло-зелених Різник майстерно відбив цей удар.

Полтавці не шкодували себе і вже на 24-й хвилині вийшли вперед. Поки гості з Горішніх Плавнів розбиралися, чия правда, а хто помилився, у їхніх воротах опинився ще один м'яч, який на свій рахунок записав Жениленко, повернувшися після тривалої реабілітації. Другий тайм вийшов не менш динамічним, із обопільно гострими атаками, але в цій зустрічі голів більше не забивали.