25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

ПриватБанк у Полтаві провів навчання з цивільної оборони

У липні на базі відділення “Центральний офіс” Полтавського ГРУ ПриватБанку пройшли навчання з цивільної оборони. Таке рішення керівництвом банку було прийнято неспроста. Адже ситуація, що склалася на сьогодні в зоні проведення АТО, а також оперативна обстановка і резонансні події, що відбуваються в різних регіонах держави, вимагають прийняття практичних дій з підвищення рівня готовності об'єктів банку до надзвичайних ситуацій соціального характеру.

Примітка. Надзвичайні ситуації соціального характеру - пов'язані з протиправними діями терористичного і антиконституційного спрямування, у тому числі: збройні напади, захоплення і силове утримання важливих об'єктів або реальна загроза здійснення таких акцій; напад та захоплення заручників, установлення вибухового пристрою у багатолюдних місцях, установі, організації та ін.

У навчаннях взяли участь,як співробітники банку, так і його клієнти, і навіть діти. Всі з розумінням і бажанням виконували розпорядження Служби Безпеки банку. Все було по-справжньому: евакуація людей, перевезення коштів, спрацювала навіть сигналізація і на місце “пригоди” миттєво приїхала служба охорони “Явір”.

“Ми з розумінням виконали розпорядження керівництва банку, - говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. - Раніше такі заходи проводились у регіонах наближених до зони АТО. Проте, жоден регіон України сьогодні не може вважатися захищеним від збройної агресії, від пожеж та інших катаклізмів. З розумінням до цього заходу поставились і наші клієнти, які взяли участь у навчаннях. Вони на власні очі побачили, що в разі необхідності вони особисто та їхні цінності знаходяться в надійних руках.”

“Такі тренування є частиною комплексу заходів, що проводяться СБ ГО на виконання отриманих рекомендацій Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ, а також ДСНС України, - говорить керівник Управління безпеки Полтавського ГРУ ПриватБанку Володимир Павленко. - З огляду на необхідність зміцнення безпеки об'єктів банку та підвищення рівня підготовки персоналу до дій у надзвичайних ситуаціях”.

Іван Мольченко, 27.07.2017, 14:56763
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31