24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Подорожуйте безпечно разом з Приватбанком та компанією ERV

Літо- пора відпусток та подорожей. Українці завжди досить активно подорожували. А з відкриттям безвізового режиму із країнами ЄС ця активність зросла в рази. ПриватБанк та провідна міжнародна компанія туристичного страхування ERV нагадують усім туристам про необхідність захисту себе та близьких від несподіваних та непередбачених ситуацій за кордоном.

“Не вирушайте у подорож без страхового полісу, - радить керівник Бізнесу платежів та переказів Полтавського ГРУ ПриватБанку Анжеліка Логвиненко. - По-перше це небезпечно, а по-друге - матимете проблеми на кордоні, адже наявність страхового поліса – обов’язкова умова для перетину кордону. Жодна країна не впустить туриста без полісу, який гарантуватиме оплату і за надання першої медичної допомоги, і при необхідності - лікування чи транспортування туриста на батьківщину. ПриватБанк пропонує вам надійний захист від непередбачуваних подій, які можуть відбутися та порушити нормальний ритм життя”.

Наявність полісу “Туристичне страхування” надає змогу отримати медичну допомогу в будь-якій точці світу. При наявності такого полісу страхова компанія допоможе знайти лікарню, оплатить лікування і в разі необхідності супроводить на батьківщину.

Оформити поліс “Туристичне страхування” можна в будь-якому відділенні ПриватБанку. До речі, оформити поліс в ПриватБанку строком на 1 рік дешевше, ніж купувати у туроператорів чи туристичних агенцій всього на 10 днів. Поліс, придбаний в ПриватБанку, діє цілий рік, кількість поїздок - необмежена, вартість поліса за програмою Classiс коштує лише 23.18 EUR. Страхова компанія ERV гарантує покриття до 30 000 EUR.

Нагадуємо, що ПриватБанк пропонує своїм клієнтам і інші види страхування від непередбачуваних подій, які можуть відбутися та порушити нормальний ритм життя: поліс ОСЦПВ, захист від фінансових ризиків - страхування кредитного ліміту, страхування від ризиків, які загрожують життю, працездатності та здоров’ю - «Захист на кожен день», страхування нерухомості - без огляду й експертної оцінки, поліс КАСКО - страхування автомобілів або інших транспортних засобів від пошкодження або повного знищення, страхування авіаквитків «Компенсація вартості рейсу» - у разі затримки або скасування рейсу Банк повертає до 100% вартості квитка на зазначений рейс.
Іван Мольченко, 28.07.2017, 15:00771
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31