Голи: Кравченко (1) – Моха (27, з пенальті)

«Ворскла»: Ткаченко, Матвієнко, Чижов, Чеснаков, Даллку, Пердута, Кадимян (Одарюк, 82), Скляр, Ребенок, Д. Кравченко (Кобахідзе, 71), Коломоєць (Загорулько, 86).
«Олімпік»: Махарадзе, А.Кравченко, Шабанов, Очігава (Федорів, 66), Моха, Сондей, Брікнер, Шестаков, Богданов, Поступаленко (Хомутов, 74), Біленький (Лухтанов, 90+4).

Попередження: Скляр (26), Коломоєць (74) – Поступаленко (29), Махарадзе (29), Очігава (35), Шабанов (75).

Продовжити переможну серію, яка до зустрічі з донеччанами налічувала три гри, мабуть, таким було завдання господарів поля.

І начебто все складалось як треба. Хороший початок – гол після відмінної триходівки Чижов – Кадимян – Кравченко глядачі на трибунах побачили вже на 11-й секунді гри. Трибуни в захваті, а на полі починається вперте протистояння, де одні прагнуть розвинути успіх, а інші будь-що намагаються відігратися. Не будемо акцентувати увагу щодо справедливості призначення 11-метрового у ворота «Ворскли», але Ткаченкові, на жаль, не вдалося перехитрити Моху, і рахунок став рівним на 27-й хвилині. Кадимян, Ребенок, Коломоєць нагнітали темп біля штрафного майданчика «Олімпіка», та ворсклянам відверто мало що вдавалося в завершальній фазі.

У другому таймі загальна картинка гри особливо не змінилася. Свистки херсонського рефері Ігоря Пасхала за дрібний фол не давали грі дихати на повні груди. Ох, як же хотів буквально розірвати сітку воріт суперника своїм ударом зблизька капітан Володимир Чеснаков на 50-й хвилині, та, на жаль, сила переважила влучність.

Подекуди виникали й сутички поміж гравцями – від словесних до штовханини. Дедалі градус гри, та, на жаль, не видовищність, зростав. Коломоєць в одному з епізодів міг по праву вимагати призначення пенальті, коли його у карній зоні відверто штовхали в спину, та лише посміхнувся, ніби знаючи, що такої щедрості чекати не варто. Плели свої нехитрі комбінації й підопічні Романа Санжара, проте полтавський захист їх спокійно «читав». Наприкінці гри вийшов на заміну у трішки призабутій формі Кобахідзе. Форма на ньому сиділа, як і колись, класно, а ось щодо фізичної, то, як зазначив після гри наставник біло-зелених Василь Сачко, вона бажає бути кращою, потрібен час.

Наприкінці гри полтавці мали кілька реальних нагод відзначитися після розіграшу стандартів, та цього дня не судилося…

Прес-служба ФК «Ворскла»

Інші матчі цього туру принесли такі результати: «Шахтар» – «Зоря» – 3:1, «Зірка» – «Чорноморець» – 0:1, «Сталь» – «Маріуполь» – 0:1, «Карпати» – «Верес» – 1:6, «Динамо» – «Олександрія» – 3:0.

За невиїзд до Маріуполя київському «Динамо» зараховано технічну поразку. Таким чином столичний клуб на два очки відстає від лідера – донецького «Шахтаря» (21 очко).

«Ворскла» з 17 очками закріпилася на третьому місці. Наступний матч наша команда проведе на виїзді 16 вересня проти «Вереса».
Павло Долинський, 15.09.2017, 16:301778