25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На депутатських комісіях розглядають проекти рішень 12 сесії Полтавської міської ради

Під час підготовки до чергової сесії міської ради тривають засідання постійних депутатських комісій. На засіданнях депутати розглядають поточні та планові питання, а також проекти рішення 12 сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Так, 13 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму. Провів комісію її голова Олег Бєлоножко.

Під час роботи комісії розглянули звернення полтавців, депутатські звернення та петиції, що набрали необхідну кількість голосів для їхнього розгляду. Так, розглянули петицію №192 «Про визначення місця та надання дозволу на встановлення меморіалу пам'яті Кузьми Скрябіна (Андрія Кузьменка)». Начальник управління містобудування та архітектури Микола Шевельов зазначив, що, враховуючи те, що у тексті звернення була відсутня конкретизація типу виконання робіт та місця розташування меморіалу, надати конкретні рекомендації та пропозиції управління не має змоги. Проте всі присутні погодилися, що пропозиція встановлення меморіалу Андрієві Кузьменку варта реалізації. Відтак члени депутатської комісії одноголосно підтримали пропозицію надати доручення управлінню містобудування та архітектури та управлінню культури зв'язатися з автором петиції, обговорити питання, що стосуються встановлення меморіалу Кузьмі Скрябіну, та підготувати відповідний проект рішення. Також під час засідання розглянули петицію №195 «Про благоустрій та ремонт дитячих і спортивних майданчиків м. Полтави».

Окрім цього, під час засідання депутати попередньо розглянули проекти рішень 12 сесії Полтавської міської ради. Серед них такі, що стосуються затвердження детального плану територій, надання згоди на об'єднання земельних ділянок, згоди на розподіл земельних ділянок, на розміщення житлових будинків та багатоквартирного житлового будинку, внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2017 рік тощо.

Олександр Кудацький провів засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Так, депутати розглянули проекти рішень міської ради щодо внесення змін до окремих міських програм, зокрема програми розвитку освітньої галузі Полтави, цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, програми оздоровлення та відпочинку дітей, а також до програми соціального захисту «Турбота» та програми зайнятості населення Полтави.

Серед іншого під час комісії депутати розглянули Положення про міські етапи всеукраїнських конкурсів з екологічної тематики. Мета їх проведення – залучення до практичної природоохоронної роботи учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, виховання у юного покоління турботи про довкілля тощо.

В обговоренні питань брали участь депутати, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів, начальники управлінь та відділів виконкому, громадськість.

14 вересня триватимуть засідання постійних комісій щодо розгляду питань порядку денного чергової сесії Полтавської міської ради.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 20.09.2017, 16:341254
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31