24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Клієнти ПиватБанку «допомогли просто» Полтавській обласній дитячій клінічній лікарні

рекламний матеріал

13 вересня 2017 року у Полтавській обласній дитячій лікарні з’явилося нове обладнання. А саме - сучасний німецький гематологічний автоматичний аналізатор HumanCount 80TS . Це дороговартісне обладнання було придбано на кошти клієнтів ПриватБанку, тож логічно, що і вручав його директор цієї фінансової установи Олександр Цись.

“ПриватБанк є засновником всеукраїнського благодійного фонду «Допомагати просто!», - говорить директор Полтавського ГРУ ПриватБанку Олександр Цись. - Завдяки співробітникам та благодійним внескам небайдужих клієнтів ПриватБанку, в лабораторії клініки з’явився сучасний німецький гематологічний автоматичний аналізатор HumanCount 80TS. Загальна вартість такого обладнання - 319 тис.грн. Ми безмежно вдячні нашим клієнтам за довіру та бажання долучитися до програм, які допомагають хворим дітям, дитячим будинкам, пораненим в АТО”.

При передачі обладнання були присутні не тільки представники ПриватБанку, а також і губернатор Полтавської ОДА Валерій Головко, медичний персоналПолтавської обласної дитячої лікарні на чолі з головним лікарем Наталією Кінаш та представники обласного департаменту охорони здоров’я.

“Сьогодні ми на власні очі переконалися, що слова “благодійність” та “допомога” для ПиватБанку - це норма життя, - говорить голова Полтавської ОДА Валерій Головко. - Я дякую співробітникам цієї фінансової установи, які створили такий благодійний фонд. Низький уклін клієнтам ПриватБанку, тому що кожна їхня перерахована гривня рятує чиєсь життя”.

Долучитися до благодійності дуже просто. Перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, вПриват24 і в мобільному додатку. Усі перерахування в рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Усю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua. Всеукраїнська програма ПриватБанку “Допомагати просто!” діє з 2010 року і дає можливість клієнтам банку долучитись до різних благодійних проектів.

На сайті “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, фонд, є список дитячих будинків, якими опікується Фонд, звітність і ті потреби, на які збирають кошти.

Іван Мольченко, 14.09.2017, 12:591191
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31