22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

ПриватБанк допоможе кременчужанам придбати будь-яке авто в розстрочку

рекламний матеріал

З червня 2017 року ПриватБанк у Кременчуці запустив нову програму кредитування для фізичних осіб “Авто в розстрочку”. Відтепер кременчужани мають можливість придбати автомобіль в кредит на ще вигідніших умовах. Відсоткова ставка по кредиту на нове авто становить 21% річних, що на 14% менше, ніж у попередніх договорах. ПриватБанк не лише знизив відсоткові ставки на кредитування нового авто, але й зняв обмеження по максимальній вартості автомобіля.

Авто в розстрочку - можливість користуватися автомобілем вже сьогодні, при цьому сплачуючи вартість автомобіля частинами (щомісячний платіж). Угода оформлюється у формі фінансового лізингу. До повного погашення заборгованості за договором лізингу автомобіль належить банку.

“Ми кредитуємо фізичних осіб та приватних підприємців на придбання нових автомобілів з усіх автосалонів та автомобілів з пробігом, - розповідає керівник Бізнесу споживчого кредитування Кременчуцької філії ПриватБанку Едуард Великотрав. - Вимоги до авто такі: легкові автомобілі, мікроавтобуси (до 18 місць), грузові авто грузовантажністю не більше 1,6 т. Автомобіль з пробігом має бути зареєстрованим на території України та перебувати у власності продавця не менше 6 місяців. Стосовно ринку авто з пробігом — відсоткова ставка залишилась на рівні 28%, але відтепер клієнт самостійно вибирає собі авто, яке ми прокредитуємо з будь-яких джерел: авто з ринку, Інтернет-майданчиків чи від фізичної особи. Ми відійшли від формату складу авто на майданчиках банку і викуповуємо автомобіль з пробігом під клієнта, що значно розширило можливості вибору авто для клієнта із необмеженого списку. Саме тому наша нова програма кредитування буде цікава, як покупцям так і продавцям автомобілів з пробігом”.

Перший внесок стартує від 15% вартості авто. Клієнти можуть забути про додаткові комісії, відсоткова ставка нараховується на залишок, без додаткових комісій та прихованих платежів. Угода проходить нотаріальне завірення і укладається на термін від 1 до 5 років. Ще декілька приємних новин для майбутніх автовласників: клієнту не потрібно приймати участь в аукціонах та оплачувати комісію за резервування авто, максимальна вартість авто не має обмежень. Не є обов’язковою і довідка про доходи. Також банк може допомогти клієнту з пошуком авто.

Продавцям автомобілів з пробігом ПриватБанк допоможе швидше продати їх авто, розширивши коло потенційних клієнтів за рахунок кредитування. Банк гарантує продавцю отримання коштів за його автомобіль, також може запропонувати депозит для зберігання коштів, отриманих від продажу авто чи оформити кредит в гривні на інший автомобіль.Всі турботи, пов'язані з оформленням документів в органах держреєстрації ПриватБанк бере на себе.

Скористатися програмою "Авто в розстрочку" можуть клієнти віком від 21 до 60 років (фізособи, пенсіонери, ФОП). Залишити заявку на придбання автомобіля за програмою “Авто в розстрочку” на правах фінансового лізингу можна на сайті банку або звернувшись до працівників будь-якого відділення.

Іван Мольченко, 21.09.2017, 13:011209
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31