«Маріуполь»: Худжамов, Кирюханцев, Яворський, Вакуленко, Неплях, Танковський (Тотовицький, 46), Білий, Кожанов (Чурко, 65), Мішньов, Болбат (Борячук, 70) Фомін.
«Ворскла»: Шуст, Пердута, Даллку, Чижов, Матвієнко, Скляр, Чеснаков, Кобахідзе (Одарюк, 62), Шарпар (Сапай, 90+2), Ребенок, Коломоєць (Кравченко, 73).

Попередження: Фомін, Танковський, Тотовицький – Скляр, Пердута, Шарпар.
Вилучення: Скляр (55, друге попередження).

За доволі прохолодної як для південного сходу країни погоди підігрівала атмосферу стадіон «Іллічівець» сама гра. У першій половині за відносно рівного протистояння шанси для взяття воріт мали обидві команди. Чи не найкориснішими попереду серед ворсклян були Кобахідзе з Ребенком, які постійно створювали напругу адресними подачами з флангів. Ближче до кінця тайму азовці після комбінації Фомін – Болбат – Танковський могли б відкрити рахунок у цій грі, та м'яч влучив у стійку. У відповідь одразу два небезпечних моменти від «Ворскли»: Кобахідзе, накрутивши оборону, пробив поруч із дальньою штангою, а удар Чеснакова після затяжної атаки ковзнув зовсім близько від протилежної стійки, ніж у попередньому епізоді. Змарнував в останній момент можливість забити після контратаки і гравець господарів Кожанов.

Не надто приємно розпочався для «Ворскли» другий тайм. За другий «гірчичник» поле залишив Олександр Скляр. Минула година гри, а на табло продовжували горіти нулі, та при цьому суперники діяли цікаво й різноманітно. І будь-якої миті шальки терезів могли схилитися як в один, так і в інший бік. А два десятки ультрас «Ворскли» не замовкали ні на хвилину, закликаючи своїх земляків активніше діяти в атаці. Додати креативу тренерська рада біло-зелених вирішила замінами Кобахідзе – Одарюк і Коломоєць – Кравченко. Гравці, які пішли з поля, варто сказати, виконали величезний обсяг роботи. На перспективний штрафний Тотовицького гості відповіли небезпечним ударом від Ребенка, а ще згодом і «трудовим» голом Шарпара, якому асистував Одарюк, і на табло маріупольської арени загорілися приємні для нас цифри – 0:1. На 90-й хвилині могла стати результативною ще одна атака, коли Ребенок віддав пас на Одарюка, та на удар Володимира зреагував воротар «Маріуполя». Проте все це залишиться лише для статистики, головне – важка, а від того ще важливіша перемога «Ворскли», яка повторила результат першого кола в Полтаві.

Інші матчі 17 туру Прем’єр-ліги завершилися з такими результатами: «Олімпік» – «Шахтар» – 2:4, «Верес» – «Чорноморець» – 3:1, «Олександрія» – «Карпати» – 3:0, «Зоря» – «Зірка» – 1:0, «Сталь» – «Динамо» – 0:2.

У наступному турі чемпіонату «Ворскла» з грудня прийматиме вдома ФК «Олександрія». Початок матчу о 17.00.

А от у кубковому матчі «Ворскла» програла

29 листопада «Ворскла» і «Маріуполь» зустрілися знову. Цього разу у Полтаві в 1/4 Кубка України. Першими рахунок на 13-й хвилині відкрили полтавці (Владислав Кулач). Але вже на 25-й хвилині Андрій Борячук встановив рівновагу – 1:1.

Друга половина зустрічі пройшла у рівній боротьбі. Обидві команди мали нагоди вийти вперед, але більше поталанило гостям: на 77-й хвилині швидку контратаку ефектним ударом п’яткою в порожні ворота завершив Андрій Тотовицький – 1:2. «Ворскла» відчайдушно намагалася відігратися, але всі спроби виявилися марними, і боротьбу за Кубок України тепер продовжить «Маріуполь».