18 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Учні Кременчуцького Колегіума №25 оплачують обіди банківськими картками

рекламний матеріал

Нещодавно Кременчуцький колегіум №25 підключено до програми “Карта для харчування” від ЮніорБанку. Відтепер 1148 школярів обідають по-новому, пропонуючи для розрахунку у їдальні замість готівки банківську картку.

Такому нововведенню радіють і дорослі, і діти. Для школярів розрахунок карткою - це можливість відчути себе дорослим, для батьків - контролювати витрати своїх дітей. Адже такі картки підв’язані до карткового рахунку одного з батьків.

“Коли дитина робить оплату покупки Карткою Юніора, одному з батьків впродовж двох хвилин приходить SMS-повідомлення про зняття коштів з карти з інформацією про суму покупки і точку, де вона була здійснена, - говорить керівник напрямку ЮніорБанк Кременчуцької філії ПриватБанку Інна Немченко. - У разі необхідності батьки можуть оперативно поповнити картку дитини та разом з тим - контролювати операції за рахунком. Щоб кошти витрачалися на здорову їжу”.

Безкоштовну Картку ЮНІОРА для дитини завжди можна замовити на сайті.

Школи, які підключено до програми «Картка для харчування», обладнано терміналами для приймання Карток ЮНІОРА – це дозволяє дітям швидко оплачувати обіди та покупки в шкільному буфеті. Ви також можете відключити можливість знімати гроші через банкомати за карткою своєї дитини, щоб бути впевненим у її правильному харчуванні, відсутності витрат на нездорову їжу, алкоголь або цигарки.

Батькам стане легше контролювати, чи пообідала дитина, чи передала гроші в школу, а також батьки будуть точно знати, о котрій дитина прийшла до школи та о котрій вийшла з неї. На їх телефон будуть безкоштовно надсилатися SMS-повідомлення про кожну операцію за карткою дитини.

Якщо школу, де навчаються Ваші діти, не підключено до програми «Картка для харчування» від ЮніорБанку, Ви можете підняти це питання на батьківських зборах, описавши переваги, які отримає школа.

Окрім можливості здійснювати платежі за допомогою пластику, разом з Карткою Юніора діти отримують й інші переваги: для них безкоштовним є навчання у Бізнес-Школі від ЮніорБанку, проводяться екскурсії до відділень ПриватБанку, вони беруть участь у бізнес-квестах та інших цікавих заходах.

Павєл Москалюк, 05.01.2018, 15:002136
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень