24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Під час засідання виконкому внесли зміни до бюджету, спрямували матеріальну допомогу жителям міста та ухвалили рішення стосовно курсування транспорту на Великдень

21 березня відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Мамай. Під час засідання члени виконкому розглянули та ухвалили низку важливих для життєдіяльності міста рішень, серед яких такі, що стосуються внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік, надання адрес земельним ділянкам, організації ярмарків та інше.

Серед іншого на виконання Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2018 рік затвердили рішення про виділення коштів.

Відповідно до нього одноразову матеріальну допомогу отримають:

– особа з інвалідністю – учасник бойових дій з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (за зверненням) на загальну суму 500 грн;
– 17 учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО (за зверненнями) по 1 тис. грн кожний, на загальну суму 17 тис. грн;
– особа, якій у березні 2018 року виповнюється 100 років (до дня народження), на загальну суму 2 тис. грн.

Також на загальну суму 2 тис. грн буде перераховано коштів для виплати матеріальної допомоги родині, у якій помер учасник бойових дій (воїн-інтернаціоналіст).

Окрім цього, відповідно до рішення кошти отримає матір на лікування дитини з захворюванням, що потребує постійного вартісного медикаментозного лікування, на загальну суму 20 тис. грн.

Також під час засідання виконкому ухвалили рішення, що стосуються проведення Великодніх свят. Так, на виконання ухваленого рішення виконкому, з 24 березня по 17 квітня заплановані ярмарки з продажу великодніх товарів на вулиці Соборності від вулиці Котляревського до площі перед театром ім.М.В.Гоголя та на вулиці 23 Вересня поряд з магазином «Універсам-Полтава». Режим їхньої роботи з 9 до 18 години.

Враховуючи значне збільшення пасажиропотоку у Великодні та поминальні дні, для задоволення потреб населення у безпечному та якісному транспортному обслуговуванні 21 березня виконавчий комітет затвердив рішення «Про роботу міського пасажирського транспорту у Великодні і поминальні дні у 2018 році».

Відповідно до рішення, у ніч з 7 квітня на 8 квітня містом курсуватимуть:

– два автобуси за маршрутом №21 «Кільцевий» та два автобуси за маршрутом № 20 «Кільцевий»;
– один автобус за маршрутом «Центр – Хрестовоздвиженський монастир» з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря;
– чотири тролейбуси на маршруті «Південний вокзал – Центр – Браїлки – Половки – Алмазний – Південний вокзал» – по дві одиниці у зустрічних напрямках;

Також 15, 16 квітня буде організовано роботу:

– двох автобусів за маршрутом «Огнівка – Розсошенське кладовище»;
– десяти автобусів за маршрутом №33 «Яківці – Дендропарк – Розсошенське кладовище»;
– одного автобуса за маршрутом «вул. Б.Хмельницького – Затуринське кладовище».
– двох автобусів за маршрутом «Браїлки – Половки – Розсошенське кладовище»;
– додаткових тролейбусів за маршрутами №2 «Південний вокзал – Розсошенці» та №7 «Інститут зв’язку – Розсошенці (ч/з Половки, Алмазний)».

Також у зв’язку з виконанням робіт по приєднанню газопостачання до житлового будинку на вулиці Шевченка, 73-А, виконком ухвалив рішення про тимчасове перекриття руху транспортних засобів та пішоходів на вулиці Шевченка в межах вулиці Ватутіна та вулиці Крамського.

Відповідно до нього, товариству з обмеженою відповідальністю «Доломіт-Буд» дозволено тимчасове перекриття руху згідно з технічною документацією.

На місці робіт будуть установлені дорожні знаки, а також забезпечено об’їзд транспорту та безпечні умови руху пішоходів, згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою з управлінням патрульної поліції в м.Полтава Департаменту патрульної поліції Національної поліції України.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 22.03.2018, 14:492286
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31