24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Сервіси ПриватБанку «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка» — просте рішення фінансових питань

рекламний матеріал

Як спланувати свої витрати, щоб вони не стали важким та нескінченим тягарем для родинного бюджету? Це питання турбує тих, хто розпочав або тільки планує ремонт, ремонтує автомобіль, міняє меблі, або ж просто хоче нову шубу чи пальто. Досвідчені фінансисти рекомендують сервіси “Оплата частинами” та "Миттєва розстрочка", які дозволяють клієнтам-власникам карток ПриватБанку здійснити будь-яку свою мрію, скориставшись безготівковим кредитом всього за 30 секунд на термін до 24 місяців.

"Сервіси доступного кредитування вже давно і добре відомі кременчужанам. Тому що купувати недешеві товари не відразу, а в кредит значно зручніше, – говорить керівник напрямку "Оплата частинами" Кременчуцької філії ПриватБанку Віктор Антончук. – Найчастіше кременчужани купують побутову та цифрову техніку, будівельні матеріали, автозапчастини, ювелірні вироби, одяг та взуття. Тож і мережа цих торгових точок постійно зростає. Серед них і такі відомі усім магазини техніки, як “Комфі”,”Фокстрот”, “Ельдорадо”, “Алло”, “Мойо”, “Золотий Вік”, магазини мобільного зв’язку “Телефончик”, “МобіОпт”, магазини будівельних матеріалів “Поло”, “Домовий”, магазини одягу "Браво",магазин взуття “Ваша пара” тощо. І їхня кількість буде зростати далі, адже в цьому є потреба".

За допомогою сервісу “Оплата частинами” вартiсть будь-якого товару можна розділити на рівні частини. Кредит оформлюється за лічені хвилини – безпосередньо на місці. Договором з усіма необхідними реквізитами фактично є чек покупки. І головне, за умови своєчасного внесення всіх платежів користування кредитом для клієнта ПриватБанку є повністю безкоштовним.

"Оплата частинами" - сервіс, який дозволяє покупцю придбати обраний товар, виплачуючи вартість рівними частинами. Якщо оплата відбуватиметься із власних коштів на картці “Універсальна”, то комісія не нараховуватиметься. Вартість дорогих товарів можна розбивати на більш тривалий строк – до 24 місяців. Для такого терміну клієнту пропонується сервіс “Миттєва розстрочка” з мінімальною комісією, плата за сервіс становить 2,9% від суми купівлі та списується разом зі щомісячним платежем за сервісом.

Дізнатись свій ліміт по “Оплаті частинами” можна в Приват24 або відправивши SMS з текстом chast на номер 10060.

Також оформляти розстрочку відтепер можна і через популярні месенджери Viber, Telegram, Facebook. За допомогою бота просто в месенджері можна за лічені хвилини та без паперів оформити бажану суму в кредит, знайти найближчий магазин, дізнатися про суму ліміту, перевірити інформацію за договорами тощо. Знайти та викликати бота доволі просто:

  • Facebook – перейти за посиланням messenger.com або набрати в пошуку месенджера @payparts;

  • Telegram – перейти за посиланням telegram.me або набрати в пошуку @PrivatOchBot;

  • Viber – знайти паблік-акаунт “Оплата частинами” за такими пошуковими словами: “кредит”, “розстрочка”, “магазини”, “частинами”.

Для отримання бажаної суми в кредит досить зазначити в боті свій фінансовий номер телефону, підтвердити через SMS-пароль (Sender), далі зазначити суму та останні 4 цифри номера картки, на яку будуть зараховуватися гроші. Новий сервіс банку доступний усім власникам платіжних карток ПриватБанку.

Перелік торговельних точок, де клієнт може скористатися сервісом “Оплата частинами”, розміщений на сайті. Кожна з цих торговельних точок на касі та у вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки із симовлікою сервісу.

Сьогодні у Кременчуці до сервісів доступного кредитування підключено більш ніж 600 торгово-сервісних підприємств. З початку року кременчужани зд’ійснили покупок на 19 млн грн, користуючись цими програмами ПриватБанку.

Іван Мольченко, 02.05.2018, 15:182195
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31