25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Магазин меблів «Оскар»у Полтаві приєднався до програми «Оплата частинами»

рекламний матеріал

Враховуючи потреби своїх клієнтів, ПриватБанк продувжує розширювати мережу торговельних закладів, у яких можна розрахуватися за будь-які товари поступово, не виходячи за рамки бюджету. Днями до популярних сервісів від ПриватБанку "Оплата частинами"та "Миттєва розстрочка" приєднався магазин меблів, що по вул.М.Конєва, у ТЦ "Паравоз".

"Замінити меблі у оселі сьгодні коштує недешево, – говорить Людмила Наливайко , бухгалтер. – Ціни весь час зростаютьі. А тому людям навіть невеликі покупки часто не по кишені. Була приємно здивована, що у ПриватБанка існує такий сервіс, як "Оплата частинами." Завдяки саме йому ми придбали дитячу, тепер поступово розраховуємось за нєї. Без таких зручних програм зараз не вижити. Вдячна ПриватБанку.".

Усі бажаючі придбати будь-які меблі клієнти ПриватБанку можуть скористатися сервісом безпосередньо в магазині. Для цього треба просто повідомити касиру, що розрахунок буде проводитись не весь одразу, а частинами – протягом певного часу (до 12 місяців). Оформлюється все протягом 30 секунд.

Кожен клієнт банку легко може дізнатися про суму ліміту "Оплати частинами". Для цього треба відправити на номер 10060 SMS із текстом chast.

"Оплата частинами" доступна власникам пластикових карток "Універсальна", "Універсальна Gold", а також власникам будь-яких преміальних карток.

"У всьому світі зараз існує така тенденція, що значні покупки здійснюються не відразу, а в кредит. Так набагато зручніше для людини, – говорить керівник напрямку "Оплата частинами" Полтавського ГРУ ПриватБанку Віталій Колісник. – Ми теж намагаємося не відставати. За останній час до сервісу приєдналося багато торговельних точок, і їхня кількість буде зростати далі, адже в цьому є потреба".

На сьогодні розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують більше 700 торговельних підприємств Полтави та області.

З початку року жителі області придбали товарів на загальну суму більш ніж 67 млн грн.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися на сайті. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Іван Мольченко, 29.05.2018, 16:382233
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31