19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Банківські сейфові скриньки — це запорука безпеки коштів громадян

рекламний матеріал

Як повідомляють у ГУНП в Полтавській області, кількість квартирних крадіжок значно зростає саме в літній період, коли починаються відпустки. За п’ять місяців 2018 року кількість квартирних крадіжок у Полтавській області становить 278 випадків. Ця сумна статистика могла б бути значно меншою, якби самі громадяни більш відповідально ставились до свого майна.

“На жаль, уберегти своє майно від грабіжників дуже складно, - говорить начальник відділу комунікації поліції Полтавщини полковник поліції Юрій Сулаєв. - “Домушники” без проблем відкривають пластикові вікна та будь-які замки. Розкривати такі злочини буває дуже важко. Часто приїздять так звані гастролери. Приїхали, обікрали з десяток квартир і в той же день зникли з міста. У літній період кількість квартирних крадіжок зростає. Тому ми радимо полтавцям ставити квартири та будинки під охорону, цінні речі бажано тримати у банківських установах, де є спеціально облаштовані приміщення з банківськими скриньками”.

Аналізуючи стан правопорядку в місті та області, а також той факт, що громадяни повторюють широко розповсюджену помилку - зберігають гроші та інші цінні предмети у квартирі, ПриватБанк рекомендує полтавцям не ризикувати, а зберігати конфіденційні документи, цінні папери, готівку, ювелірні прикраси та інші цінності в надійних банківських сейфових скриньках.

Орендуючи сейфові скриньки на час своєї відсутності або для постійного зберігання цінних речей, ви уникаєте їх крадіжки та маєте змогу особисто контролювати список осіб, у яких буде до них доступ.

“Встановлення домашнього сейфу не зможе гарантувати вам безпеки речей, які будуть у ньому зберігатися, - говорить керівник напрямку обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Полтавського ГРУ ПриватБанку Ігор Лещенко”. - Крім того, розміщення надійного сейфу в квартирі або будинку потребує суттєвого перепланування приміщення та значних затрат. Приватні сейфи не захищені від крадіжки, а пожежа або природні катаклізми можуть назавжди знищити цінності всередині сейфу. Орендувати сейфові скриньки в банку значно безпечніше”.

Сейфи надійно захищені для зберігання цінностей: кожен депозитарій відповідає вимогам про технічний стан та організацію охорони приміщень банків. Сейфи мають два замки і відкриваються при одночасному повороті двох ключів, один з яких знаходиться у клієнта, а другий - у банкіра. Система двох ключів гарантує збереження майна у випадку крадіжки чи втрати ключа від скриньки.

Ви можете вибрати розмір скриньки, який найкраще підходить, зазначити точний строк її оренди, а також надати право доступу до скриньки будь-якій довіреній особі. Банк також пропонує укладення тристороннього договору оренди – у такому випадку Ви зможете відвідувати скриньку тільки спільно зі своїм партнером. ПриватБанк забезпечує таємницю відомостей про клієнта та операції, що ним проводяться.

Іван Мольченко, 19.06.2018, 12:471947
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень