24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

До Полтави завітав голова Представництва Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні

10 липня заступник міського голови Світлана Тарашевська мала зустріч з головою Представництва Міжнародної Федерації Червоного Хреста та Червоного Півмісяця в Україні Горхмазом Гусейновим.

Мета візиту – вивчення ситуації щодо допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали внаслідок конфлікту на сході України, а також соціальна реабілітація демобілізованих учасників АТО. На зустрічі були присутні голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста Ірина Плюсніна та керівники управлінь, які займаються цими питаннями.

Під час розмови Світлана Тарашевська зауважила, що Полтавська обласна організація та міська влада тісно співпрацюють у цих напрямках уже не один рік:
– Разом ми оперативно відреагували на проблеми внутрішньо переміщених осіб, а також соціальну реабілітацію демобілізованих учасників АТО, підтримку їхніх родин. Активно працює з цими категоріями наш міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління охорони здоров’я. Окрім того, діє міська Програма соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтави «Турбота», у рамках якої одноразова матеріальна допомога за особистими зверненнями надається містянам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення.

Окрему увагу заступник міського голови приділила питанню оздоровлення дітей учасників АТО. На здешевлення путівок для таких дітей та інших, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з міського бюджету виділено понад 6 млн грн. Цього року в Полтаві запроваджено відшкодування повної вартості путівки з місцевого бюджету для дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, бойових дій чи збройних конфліктів.

Горхмаз Гусейнов зауважив, що є різні практики роботи з владою, тому приємно, що міська влада Полтави та обласна організація мають налагоджену співпрацю, яка дає позитивні результати:
– Тільки у тісній взаємодії можна очікувати і бачити гарні результати. Завдяки вашій плідній роботі було реалізовано і продовжують реалізовуватись безліч соціальних проектів. Людям, які опинились у складних життєвих обставинах, необхідна наша допомога. Для цього і працюємо.

За постійну підтримку організації Горхмаз Гусейнов вручив Світлані Тарашевській почесну відзнаку своєї організації.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 12.07.2018, 12:232163
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31