20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Визначили переможців міських творчих конкурсів та лауреатів премії імені Самійла Величка

2 липня у прес-центрі міського Будинку культури відбулося засідання журі, на якому визначили переможців міських конкурсів етнодизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання» та «Туристичними стежками Полтавщини» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій.

Голова конкурсної комісії, заступник міського голови Світлана Тарашевська зазначила, що у створенні кращого дизайну ескізу одягу змагались 98 вихованців мистецьких шкіл, а на конкурс з пленерного живопису було подано 58 робіт, виконаних у різних техніках та за допомогою різноманітних матеріалів (акварель, гуаш, акрил, олійні фарби).

– Порівняно з минулим роком кількість учасників значно збільшилася. Роботи різні, цікаві, діти креативно та творчо підійшли до виконання конкурсних завдань. Тому з-поміж представлених робіт вибрати найкращі важко, – зазначила Світлана Тарашевська.

Кращі з кращих будуть нагороджені дипломами гран-прі, першого, другого, третього ступенів та подарунками. Церемонія нагородження та виставка робіт переможців конкурсу «Етнокласика: сучасне дихання» відбудеться в рамках відзначення Дня Незалежності України, а конкурсу «Туристичними стежками Полтавщини» – у вересні цього року в рамках святкування Дня міста.

Засновниками та організаторами конкурсів стали управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавська дитяча художня школа.

Також під час засідання члени журі визначили лауреатів премії ім.Самійла Величка у кожній із семи номінації, серед яких:

1. Дослідження в царині історії України.
2. Дослідження в царині історії Полтавщини.
3. Відображення національної історії у засобах масової інформації.
4. Відображення історії України в художній літературі.
5. За збереження історико-культурної спадщини полтавського краю.
6. За сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви».
7. Відображення доленосних подій у творах мистецтва.

Організатори зазначають, що цього року на участь у конкурсі було подано десять робіт, переможці у кожній номінації отримають грошові винагороди в розмірі 2 тис. 500 грн.

Нагородження лауреатів премії ім.Самійла Величка відбудеться 24 серпня біля пам’ятного знака загиблим українським козакам.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 12.07.2018, 13:152161
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31