25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Активний відпочинок разом з ПриватБанком

рекламний матеріал

Якщо ви активні, енергійні, любите подорожі та пригоди, то ця інформація - для вас. Відтипер прокат чи продаж байдарок, туристичних палаток, велосипедів, гірськолижного спорядження, а також будь- яких речей для екстримального туризму - питання декількох хвилин. Магазин для любителів екстримального туризму OnTop-Extreme”(вул.Маршала Бірюзова,13) приєднався до сервісу ПриватБанку "Оплата частинами". Усі послуги, які тут надають , можна оплатити декількома платежами.

"ПриватБанк та магазин OnTop-Extreme нещодавно стали партнерами. А це означає, що відтипер активний відпочинок для полтавців буде доступнішим, - говорить керівник напрямку “Оплата частинами” Полтавського ГРУ ПриватБанку Віталій Колісник. - Будь-яке спортивне обладнання, або захоплюючу подорож можна придбати без ушкоджень для бюджету. Не потрібно протягом року збирати велику суму на подорож чи гірськолижне спорядження. Достатньо оплатити частину з кредитної картки ПриватБанку, і немає жодних перепон для цікавого відпочинку. Залишок буде розбитий на рівні частини. Якщо платежі з погашення проводити своєчасно, то вартість товару чи путівки на викуп залишиться без комісій та інших додаткових нарахувань".

Для того, щоб купити товар або оплатити послугу з відтермінуванням платежів з мінімальними відсотками, потрібна лише кредитна картка ПриватБанку. За сервісом "Оплата частинами" клієнт отримує кредит до 12 місяців. Ніяких прихованих комісій і страховок. Клієнт має можливість достроково погасити заборгованість так само без додаткових комісій. Для цього навіть не потрібно ходити в банк. Оплатити можна в терміналах самообслуговування або через Інтернет-банк Приват24.

Дізнатися доступну суму ліміту за сервісом "Оплата частинами" можна, відправивши SMS на номер 10060 з текстом chast, на своїй сторінці в Приват24 або в мобільному додатку "Оплата частинами".

На сьогодні розстрочку за допомогою сервісу «Оплата частинами» пропонують більше 700 торговельних підприємств Полтави та області.

З початку року жителі області придбали товарів на загальну суму більш ніж 70 млн грн.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися на сайті. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Іван Мольченко, 16.07.2018, 11:432210
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31