22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На засіданні архітектурно-містобудівної ради розглянули проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

26 липня відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, яке провів її голова, головний архітектор міста Микола Шевельов. Члени ради розглянули проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна в Полтаві.

Представив проект директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов. Він зазначив, що тема запропонованого проекту детального плану території – реконструкція центральних кварталів з подальшим будівництвом секційного житла.
Квартал, обмежений вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна, розміщений у центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови. Тут і житло, і громадські об’єкти.

Дмитро Вадімов зауважив, що, перш ніж перейти до проектування території, інвестор активно займався збором думок місцевих жителів стосовно подальшої долі кварталу та його реконструкції:
– Думки людей розділилися, тому поки що розглядаємо одну частину, де запланували зведення доступного багатоквартирного восьмиповерхового житлового будинку з орієнтовною кількістю мешканців 89 осіб. Будинок запроектований без підземного паркінга. Стосовно автотранспортного розміщення, то ми розрахували можливість поставити тут близько десяти авто для тимчасового зберігання. Оскільки це центральна частина міста, то квартал забезпечений усією необхідною інфраструктурою. Тут і магазини, і дитячий садок, і школа, – розповів Дмитро Вадімов.

Зазначена територія частково перебуває в зоні містобудівної реконструкції:
– Та частина території, де планується розміщення багатоквартирного будинку, також є ділянкою перспективної містобудівної реконструкції, – зауважив головний архітектор міста Микола Шевельов. – Тому це лише перші кроки до покращення кварталу.

Після обговорення представленого проекту детального плану члени ради одноголосно рекомендували його для подальшої роботи з урахуванням усіх зауважень та пропозицій.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 02.08.2018, 12:28911
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31