25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

На черговому засіданні виконкому виділили матеріальну допомогу, компенсацію перевізникам, розглянули питання харчування пільгових категорій учнів

28 вересня секретар міської ради Олександр Шамота провів позачергове засідання виконкому, на якому було розглянуто та затверджено низку рішень. До порядку денного засідання увійшли 19 питань, які стосувалися бюджету міста, галузей містобудування та архітектури, комунального майна, освіти, соціального захисту, культури тощо.

Понад 8,5 млн грн компенсують перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян

Ухвалили рішення про компенсаційні виплати перевізникам за пільговий проїзд електротранспортом та автомобільним транспортом окремих категорій громадян у Полтаві.

Відповідно до нього, з міського бюджету перевізникам будуть відшкодовані кошти за пільговий проїзд окремих категорій громадян за період з 8 серпня по 31 серпня 2018 року в сумі 8 млн 650 тис. 418 грн.

Секретар міської ради зазначив, що міська рада виконала всі зобов’язання перед перевізниками щодо безплатного перевезення пільгових категорій населення:
– Приблизно 4,5 млн грн компенсації отримають приватні перевіз-ники, іншу половину – комунальне підприємство. Платіжні доручення найближчим часом будуть передані до казначейства, і перевізники отримають кошти.

Заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко наголосив: про всі порушення, відмови у пільговому проїзді полтавці можуть повідомити за телефоном оперативної служби 15-80:
– Якщо на якихось маршрутах відмовлятимуть у пільговому проїзді, фіксуйте номери транспорту і маршруту та повідомляйте їх за телефоном 15-80, щоб ми чітко відслідковували такі випадки і проводили роботу з перевізниками.

Понад 823 тис. грн – на матеріальну допомогу жителям міста

З міського бюджету на виконання програми соціального захисту «Турбота» спрямовано 823 тис. 520 грн для надання матеріальної допомоги жителям міста.

736 тис. 500 грн виділено для виплати матеріальної допомоги жителям міста за особистими зверненнями.

Одноразову матеріальну допомогу отримають 16 учасників бойових дій та особи з інвалідністю – учасники АТО по 1 тис. грн кожний.

По 2 тис. грн матеріальної допомоги отримають три родини, у яких померли учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти), учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС другої категорії.

Також з вересня по грудень відбуватиметься виплата матеріальної допомоги батькові дитини за індивідуальною програмою реабілітації по 630 грн щомісячно.

Зазначене рішення передбачає й фінансування Полтавського міського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю на загальну суму 62 тис. 500 грн для оплати послуг із проведення заходів для дітей з інвалідністю.

Під час засідання також було розглянуто питання безоплатного харчування дітей пільгових категорій у загальноосвітніх закладах міста (докладніше про це читайте у матеріалі нижче).

Відбудуться громадські слухання щодо плану території, обмеженої Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

Ухвалили рішення про проведення громадських слухань щодо розроблення проекту детального плану території, обмеженої вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна.

– Такі заходи ми проводимо для того, щоб урахувати громадські інтереси та пропозиції у процесі розробки проекту детального плану території. Слухання відбудуться 10 жовтня о десятій годині за адресою: Старий Поділ, 4, у приміщенні «Полтаватрансбуд», – зазначив головний архітектор міста Микола Шевельов.

Також затвердили план роботи виконкому на четвертий квартал поточного року. Найближче чергове засідання має відбутися 10 жовтня. Також не виключено, що можуть скликати й позачерговий виконком, якщо буде необхідність ухвалити рішення про початок опалювального сезону в місті.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 04.10.2018, 12:39180
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31