19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Із засідання комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства

17 жовтня відбулося засідання комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства, яку провів її голова Олександр Кудацький.

Під час засідання розглянули низку поточних та планових питань комісії. Серед них – питання щодо правовідносин у адміністративній справі за позовом Сергія Антоненка, ГО «Су-спільний проект «Еколтава», стосовно бездіяльності міськради в питанні поводження з побутовими відходами. Заступник міського голови Олексій Чепурко повідомив, що нині триває робота з розроблення програми, спрямованої на розв’язання цієї проблеми. Відповідно до неї вирішуватиметься питання щодо переобладнання сміттєвих баків на такі, що дозволять сортувати сміття, та збільшення кількості сміттєвозів на комунальному підприємстві КАТП-1628:
– На наступний бюджетний рік ми готуємо пропозиції щодо фінансової підтримки для переобладнання наявних сміттєвих баків на такі, які дадуть можливість сортувати сміття. Звичайно, найкраще закупити нові, але це величезні кошти, тому ми провели переговори з одним із полтавських заводів, який проводить переобладнання. Так ми почнемо поетапне втілення в життя цієї ініціативи.

Щодо небезпечних відходів, то Олексій Чепурко повідомив, що було враховано досвід інших міст у цьому питанні і сплановано закупівлю спеціальних еко-бусів.

– Ми повинні придбати один автомобіль, який буде відповідно до графіку зупинятися на тимчасові стоянки, і люди матимуть можливість здати небезпечні відходи, – розповів заступник міського голови.

Окрім того, під час засідання комісії попередньо розглянули проекти рішень 18 сесії Полтавської міської ради. Серед них такі, що стосуються діяльності галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики тощо.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 24.10.2018, 16:04118
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень