19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Міська школа волонтерів у дії!

17 жовтня працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували чергове заняття у «Школі волонтерів». Так, на тренінг запросили командирів та активістів волонтерських загонів міста.

Тема тренінгового заняття – «Командотворення: створення мотивованої та професійної команди». Вона обрана невипадково, а була запропонована самими волонтерами на ІІІ Форумі волонтерів міста, який відбувся навесні цього року.
Тоді лідери волонтерських загонів наголошували, що командотворення – актуальне питання, адже часто, маючи гарну ідею, її важко реалізувати без згуртованої команди однодумців. Тож фахівці Центру, складаючи план роботи «Школи волонтерів», враховували перш за все запити волонтерських загонів міста.

Тренінг з тімбілдінгу для волонтерів провів депутат Полтавської міської ради Олександр Глазов спільно з творчою командою студентів Полтавської державної аграрної академії.

Під час заняття всіх учасників тренінгу навчали швидко знаходити нестандартні рішення, об’єднуватись у команду, разом вирішувати поставлені завдання, знаходити спільну мову з членами своєї команди, довіряти одне одному, долаючи перешкоди, – підтримувати колег, розподіляти обов’язки у команді, вести за собою та багато інших навичок. Волонтери зазначають, що тренінг був цікавим, змістовним і дуже корисним. Усі учасники були задоволені. А отримані знання допоможуть їм у згуртуванні своєї волонтерської команди.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щиро дякує за підтримку і допомогу у проведенні тренінгу адміністрації Полтавської державної аграрної академії, яка надала місце для проведення заходу,

Олександру Глазову та його творчій команді: студентам Валерії Редько, Ірині Черниш, Дмитру Томенку, Катерині Божко, Анастасії Безкоровайній та Аліні Ярош.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 25.10.2018, 15:50105
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень