19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

з засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

30 жовтня відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке провів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Іван Сватенко.

На порядку денному було розглянуто питання про підготовку об’єктів комунального господарства, транспорту та соціального призначення (лікарні, школи тощо) до роботи в осінньо-зимовий період 2018–2019 років та стан підготовки органів місцевого самоврядування до дій за призначенням. Щопонеділка, під час апаратних нарад у міськвиконкомі, відповідальні управління та служби, підприємства та організації доповідають про ситуацію щодо опалювального сезону.

Усі проблеми, пов’язані з теплопостачанням у тих чи тих комунальних закладах, багатоповерхових житлових будинках полтавців вирішуються оперативно. Питання подачі тепла перебуває на постійному контролі відповідальних служб.

Про підсумки купального сезону 2018 року у місті доповів начальник Комунальної організації «Рятувально-водолазна служба» Євген Савчук:
– За купальний сезон 2018 року потонули шестеро людей. З них двоє наклали на себе руки, четверо осіб перебували у стані алкогольного сп’яніння. Жертв серед дітей немає. Цього року фахівці нашої служби проводили навчання для дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, під час яких було наочно продемонстровано, що може статися на воді, як правильно допомогти та всю іншу необхідну інформацію.

Нині працівники готуються до роботи взимку, аби запобігти, оперативно відреагувати на випадки провалювання людей крізь кригу на водоймах.

Також Євген Вікторович зазначив, що Комунальна організація забезпечена на 100% усім необхідним обладнанням та спеціальним спорядженням.

Окрім того, обговорили питання про стан мосту через Ворсклу (на вулиці Миру до площі Слави), а саме проведення підводних робіт та робіт щодо запобігання руйнації мосту.

Про стан протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей та стан протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості доповів начальник Полтавського міськрайонного управління служби цивільного захисту Сергій Пругло. Він зауважив, що у Полтаві є 22 будинки підвищеної поверховості, тобто ті, які мають понад десять поверхів. Техніка, що перебуває на балансі управління, дозволяє працювати не вище десятого поверху. Відтак стан інженерних систем протипожежного захисту в цих будинках під особливою увагою.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 02.11.2018, 14:06101
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень