19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У Полтаві розглядають пропозиції щодо придбання техніки для прибирання міста

Благоустрій Полтави, її затишок і комфорт, чистота вулиць і вуличок, парків і скверів, озеленення – одне з пріоритетних завдань міської влади. Саме благоустрій міста – його візитка. Тож при плануванні бюджету на 2019 рік значну увагу приділять галузі житлово-комунального господарства.
Влада міста вже розглядає можливості оновлення автопарків комунальних підприємств, адже саме застаріла спецтехніка, відсутність достатньої її кількості часто стає однією з тих причин, які перешкоджають нормальній роботі.

31 жовтня в Петровському парку відбулась презентація спецтехніки німецької фірми. Це підмітально-прибиральна машина. Вона призначена для цілорічної експлуатації, компактна, підходить для доріг, вологого прибирання, зимового обслуговування, обслуговування зелених зон тощо. Оглянув техніку та випробував у дії її функціональні можливості секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота.

– Розвиток комунальних підприємств – це одне з головних завдань влади міста, – зазначив він. – На підприємствах має бути техніка, яка прибирає вулиці, парки, сміттєві баки та контейнерні майданчики, миє пам’ятники та пам’ятні знаки, лавки. Саме тому ми запросили фірму «Керхер», яка продемонструвала можливості своїх спецмашин. Ми маємо бачити техніку в дії, а не в каталогах, на спеціальних виставках, стендах. Таким чином ми маємо чітку оцінку всієї техніки, яка надходить до міста.

Оглянули машину представники депутатського корпусу Полтавської міської ради Андрій Матковський, Дмитро Сенчакович, Тарас Синяговський, які також поспілкувались з присутніми фахівцями фірми, та один із тих, кому у майбутньому працювати з тією чи тією новою технікою, – в.о. директора Комунального підприємства «Декоративні культури», депутат міськради Сергій Луценко.

Під час апаратної наради у міськвиконкомі 22 жовтня Дмитро Сенчакович звернувся до Олександра Шамоти з проханням сприяти у вирішенні питання щодо очищення тимчасового арт-об’єкту меморіального значення пам’яті Героям Небесної сотні, а саме – відновлення до стану чистого граніту. Така спецтехніка також має бути в арсеналі житлово-комунального господарства міста. Тож принагідно 31 жовтня випробували й іншу машину вищезазначеної фірми, яка має функціональні можливості здійснювати очищення такого рівня. Активісти ГО «SavePoltava», які опікуються цим арт-об’єктом, зауважили, що вдалося добитися того, чого прагнули.

Пропозиції щодо придбання техніки міська влада вивчатиме, аби обрати такі варіанти, які забезпечать чистоту міста не в окремі сезони, а будуть багатофункціональними за своїм призначенням.

Нагадаємо, що процес оновлення автопарків прибиральної спецтехніки вже розпочато. Під час засідання 18 сесії Полтавської міської ради сьомого скликання було ухвалено рішення, що стосується придбання техніки на комунальне підприємство КАТП-1628. Попередньо запланована закупівля на умовах співфінансування з обласною державною адміністрацією чотирьох одиниць техніки – двох асенізаторів та двох сміттєвозів.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 08.11.2018, 12:12112
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень