19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавцям презентували проект детального плану території кварталу, обмеженого Київським шосе, вулицею Серьогіна та проектними магістральними вулицями

Відкритість, прозорість і законність. Саме такими принципами керується міська влада при просторовому плануванні міста. Законодавчо визначено, що одним із механізмів участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення стали громадські слухання. А отже, люди можуть впливати на те, який вигляд матиме місто в майбутньому. 6 листопада фахівці управління містобудування та архітектури провели презентацію проекту детального плану території, на яку запросили жителів Полтави.

Розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території кварталу, обмеженого Київським шосе, вулицею Серьогіна та проектними магістральними вулицями. Презентація зазначеного проекту детального плану території відбулася у форматі відкритого діалогу. Усі охочі мали змогу відвідати громадське обговорення та внести свої пропозиції щодо проекту.

Начальник управління містобудування та архітектури міськвиконкому, головний архітектор міста Микола Шевельов розповів, що після аналізу зазначеної території було встановлено, що значна її частина нині використовується неефективно. Тож виникла необхідність привести цю ділянку у відповідність до Генерального плану міста.

Розробник документації Володимир Гузік зазначив, що відповідним проектом детального плану визначається планувальна структура та функціональне призначення території проектування:
– На зазначених територіях пропонується розміщення торгово-розважального центру, автосалону зі станцією технічного обслуговування автомобілів і підприємства для обслуговування автомобілів. Також тут передбачене облаштування вулично-дорожньої мережі з організацією руху індивідуального та спеціального транспорту, пішохідних комунікацій.

Ця територія належить до Шевченківського району Полтави. Орієнтовна площа проектування – 18,5 га.

Розробник проекту детального плану також зазначив, що при його розробці дуже ретельно враховувались містобудівні умови ділянки і всі планувальні обмеження:
– Це санітарно-захисні зони від нинішніх підприємств, від автозаправних комплексів і магістралі. Також наявність інженерних мереж і комунікацій з умовою, щоб при проектуванні була змога підключити нові об’єкти до цих мереж, тощо.
Ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету, а також на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул. Соборності, 36).

Усі пропозиції щодо проекту детального плану, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, подаються до реєстрації до 30 листопада.

Подавати свої пропозиції мають право такі категорії населення: повнолітні дієздатні фізичні особи, що проживають на території, щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території, щодо якої розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ділянок, щодо якої розроблений детальний план; представники ОСН, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України та депутати місцевих рад.

Пропозиції необхідно подавати у Полтавський міськвиконком за адресою: вул. Соборності, 36, каб. 125/4.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 08.11.2018, 12:461583
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень