19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Спільними зусиллями міській владі вдалося оперативно відновити електропостачання до будинків на вулиці Небесної сотні

Майже дві доби мешканці восьми будинків на Небесної сотні залишалися без світла. За це питання одразу ж узявся заступник міського голови з питань ЖКГ Олексій Чепурко.

Люди фактично стали заручниками боргів комбінату хлібопродуктів, через підстанцію якого вони підключені до мережі. КХП заборгував «Полтаваоблнерго» за послуги електропостачання, тож коли комбінат відключили, світло автоматично зникло й у зв’язаних будинках. Для багатьох мешканців це було і питання тепла – адже мають електричні котли або газові, які також не працюють без електрики.

Жителі знеструмлених будинків забили на сполох. Звернулися до секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, до Олексія Чепурка та полтавського нардепа Сергія Капліна. Усі троє одразу долучилися до роботи, щоб люди отримали довгоочікуване світло.

– За півтори доби ми провели десятки зустрічей і переговорів. Доводилося бути жорсткими у своїй позиції, і врешті-решт досягнули консенсусу з «Полтаваобленерго» і знайшли шляхи можливого компромісу, – зазначив Олексій Чепурко. – Розробили схему, за якою вдалося зробити тимчасове переналаштування подачі струму, щоб електроенергія надходила лише до житлових будинків.

Урегулювати це питання вдалося по обіді, і вже надвечір понад тисячу сімей отримали світло й тепло – Святвечір і Різдво могли відзначати вже в нормальних умовах. Наступний крок – підписання прямих договорів на електропостачання між жителями та «Полтаваобленерго» задля уникнення подібних ситуацій у майбутньому.

– Підприємства мають вирішувати свої спори між собою, але жертвами таких протиріч у жодному разі не повинні ставати люди, які справно сплачують за послуги, а в результаті не отримують їх, – підкреслив Олексій Чепурко.

Підготував Віталій Улибін
Іван Мольченко, 10.01.2019, 12:57107
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень