19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Україна й українці мають бути успішними

Святковий настрій і натхнення на новий рік для групи журналістів, яка брала участь у творчих конкурсах, нещодавно влаштували Благодійний фонд Олександра Шевченка спільно з Українським журналістським фондом.

У рамках прес-туру представники регіональних ЗМІ мали змогу на кілька днів зануритися в чудову казку зимових Карпат.

Буковель – українське диво, реальне диво, створене руками наших людей! Вражає поєднання чудових гірських краєвидів із найсучаснішими гірськолижними трасами і забудовами. Тут створені всі умови для активного відпочинку і занять спортом та комфортного перебування туристів. Таке враження, що потрапляєш в іншу реальність, іншу Україну з відмінним сервісом, толерантним ставленням до кожного, відсутністю корупції, ідеальною логістикою, високим рівнем чистоти і порядку. Виявляється, що може бути і так.

Переповнюєшся емоціями, відчуваючи, що такий чудовий курорт створено в Україні. Згадуються слова Тараса Шевченка «у нашім раї, на землі». Вірш про інше…, та спливають у думці слова… І в нас, на нашій землі, в Україні можна збудувати свій рай, а не розхваляти, як гарно деінде. Такий куточок уже маємо завдяки великим організаційним та комерційним здібностям, бажанню залишити слід на землі народного депутата України Олександра Шевченка.
Так, гірськолижний Буковель – недешеве задоволення, а, зважаючи на зубожіння пересічних українців, – узагалі недоступний для більшості з нас. Попри все, тут бронюють місця для зимового відпочинку одразу по завершенні попереднього сезону.

Великий попит має карпатський відпочинок серед іноземних шанувальників катання на лижах, які наповнюють український бюджет. До речі, цього року Буковель першим серед європейських курортів відкрив лижний сезон. Але найголовніше не це, а те, що довколишні депресивні села стали заможними, а люди багатими. Отримали змогу будувати та розвивати власний малий бізнес, більшість – роботу, гідну зарплатню, вони не прагнуть виїздити на заробітки за кордон у пошуках кращого життя, вони все мають в Україні.

Який він – засновник і натхненник Буковелю?!

Олександр Шевченко – щирий, свідомий своєї місії. А позаяк людина честі й слова, він із повагою і розумінням ставиться до журналістів, відкритий до спілкування. Тому без зайвого офіціозу і пафосу, одягнений у джинси і футболку, прийшов до представників регіональних ЗМІ на відверту розмову. Під час зустрічі був переконливим, що змінити себе і країну можна тільки з щирою вірою у Всевишнього. Як справжній християнин, кожен свій крок звіряє із Божими заповідями, одна з яких – «Не свідчи неправдиво». «Бо коли ти обманюєш людей, які за тебе голосують, то крадеш у них майбутнє», – переконаний Олександр Леонідович.

Мені дуже імпонує бачення перспективи і перспективності нашої держави, навіть, сказала б, чіткий розрахунок і плани, віри у власні сили щось змінити та свій народ. Бо ж упродовж кількох десятиліть незалежності ми наслухалися про можливості вирішити «чергову кризу», але досі ніхто не зумів реалізувати обіцяного. А на прикладі розвитку карпатського регіону вже наочно переконуєшся, як можна зробити щасливими тисячі людей (тут відкрито п’ять тисяч робочих місць, а довкола курорту ще 20 тисяч. Люди отримують 10–30 тисяч, а то й більше гривень зарплати)… Зрештою, я б дуже хотіла, аби в моїй країні був такий керманич.

…У день нашого перебування в Буковелі, як у казкову різдвяну ніч, гірські схили засипав лапатий сніг. Усі раділи цьому чарівному явищу, яке доповнювало природну красу Карпат. Навкруги юрбилися численні розпашілі лижники, сноубордисти, саночники. А спостерігання з оглядових підйомників, як відчайдухи мчать із високих трас, здійснюючи всілякі викрутаси та трюки, просто неймовірне! Не кожен так зуміє, але для тих, хто хоче навчитися цього, працюють інструктори. Окреме спасибі їм, вони вміють надихати, як і весь Буковель… Тут з’являється відчуття польоту. Вір, що ти все можеш, що ми, українці, все можемо. Ще не одна вершина нам підкориться.

Курорт Буковель весь час інтенсивно розбудовується. Сподіваюся, що вся наша держава стане на шлях такого стрімкого розвитку.

Олена Орисенко
Іван Мольченко, 10.01.2019, 16:11172
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень