25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на екскурсії у ПриватБанку

Вже котрий рік поспіль студенти полтавських вишів та коледжів приходять на екскурсії до ПриватБанку, де дізнаються про роботу спеціалістів одного з найбільших роботодавців України. Днями на екскурсію до Полтавського ГРУ ПриватБанку завітали студенти другого курсу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, які навчаються за спеціальністю міжнародна економіка та маркетинг.

В ході екскурсії співробітники ПриватБанку розповіли студентам про роботу спеціалістів масових професій: спеціалістів по обслуговуванню клієнтів, клієнт-менеджерів, касирів-операціоністів та операторів контактного центру. Під час екскурсій студенти дізнались і про можливість проходження практики, яка у відповідності з технологічністю фінансової установи проходить он-лайн. Крім того, банкіри не просто запрошують на роботу, а детально розповідають, з чого можна розпочати кар’єру як під час навчання, так і по закінченні ВУЗу.

“Ми продуктивно співпрацюємо з усіма навчальними закладами Полтави: проводимо екскурсії, читаємо лекції, організовуємо проходження практики студентів незалежно від обраного профілю, розповідаємо про актуальні вакансії та кар’єрні можливості для майбутніх фахівців, про переваги дистанційного навчання - “Онлайн-практика”, а також про те, що з нами кожен може підвищити свою фінансову грамотність, - розповідає Лариса Дроцька, керівник напрямку трудових ресурсів Полтавського ГРУ ПриватБанку. - Усіх запрошуємо проходити практику, а найкращих вносимо до кадрового резерву”.

“Під час екскурсії ми відчули себе VIP-клієнтами, відвідали зал для їх обслуговування, ознайомились з роботою операційного залу, - ділиться враженнями Тетяна Петренко, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. - Особливо нас вразила зустріч з директором Полтавського ГРУ ПриватБанку Цись Олександром Григоровичем. Який запросив нас до свого кабінету та розповів багато цікавого. Хочеться висловити слова вдячності всім працівникам ПриватБанку в м. Полтава за можливість побачити “зсередини” роботу банку та побажати їм бути успішними у своїй діяльності”.

Іван Мольченко, 30.10.2018, 15:411312
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31