19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Заступник міського голови Тетяна Юрченко ознайомилася з роботою соціальних закладів

Як зазначила представник команди Олександра Удовіченка «Рідне місто», мета робочого візиту – насамперед вивчення проблем незахищених категорій населення і пошуки конкретних шляхів їх розв’язання.

Спершу заступник міського голови Тетяна Юрченко завітала до Центру адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі БО «Світло надії». Його клієнти отримують гаряче харчування, мають змогу прийняти душ, підібрати собі одяг, отримати соціальний супровід. При потребі цим категоріям посприяють у відновленні документів, працевлаштуванні, постановці на диспансерний облік.

– Два тижні тому ми розглядали проблему небажаної присутності в будівлі вокзалу Полтава-Південна бездомних, – зауважила Тетяна Юрченко. – Це ворота Полтави, але видовище для гостей міста відкривається не дуже привабливе. Розумію, що перетримання цих людей у подібних закладах – захід тимчасовий, однак може хоча б частково допомогти нам у вирішенні досить болючого питання. Маємо зберегти естетичну привабливість громадського місця, водночас подбавши про знедолених.

Полтавська організація Товариства Червоного хреста України здійснює загальну підтримку людей, які потрапили у скрутне становище. Це і переселенці, і хворі на туберкульоз, і люди, що постраждали від пожеж.

На відміну від попередніх організацій, Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів заснований Полтавською міською радою і його діяльність забезпечується нею ж. Тут розвивають та коригують порушення розвитку дитини з інвалідністю, навчають її основних соціальних та побутових навичок, створюють передумови для інтеграції в суспільство.

– Кількість вихованців Міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів збільшується, тож потрібно збільшити й кількість педагогічного складу на чотири штатні одиниці: логопед, дефектолог, психолог, масажист, – поінформувала директор закладу Людмила Лисенко.

Тетяна Юрченко пообіцяла вже в найкоротші терміни забезпечити роботу щонайменше одного-двох фахівців.

Підсумовуючи свою поїздку, вона наголосила:
– Усі три організації виконують надважливу роботу, опікуючись тими, хто зазнав лиха. Це незамінний внесок у соціальну політику Полтави, підходи до формування якої взялася змінювати команда Олександра Удовіченка. Ми маємо створити й обов’язково створимо такі умови для незахищених категорій, щоб вони відчули себе потрібними, такими ж громадянами, як ми з вами.

Денис Компанієць
Іван Мольченко, 18.02.2019, 16:18105
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень