19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Харківський національний університет внутрішніх справ запрошує до навчання полтавських випускників

18 лютого у стінах міського Будинку культури представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційний захід для учнів 11 класів полтавських загальноосвітніх навчальних закладів.

Під час заходу майбутнім абітурієнтам розповіли про форми та напрями підготовки, переваги навчання саме в цьому освітньому закладі, продемонстрували інструменти, якими користуються у своїй роботі поліцейські, тощо.

Серед тих, хто презентує факультети Харківського національного університету внутрішніх справ, і курсант третього курсу факультету №4 «Кіберполіція» Ярослав Осипов. Ділячись враженнями від навчання, хлопець зауважив: факультет «Кіберполіція» – найкращий:
– Я розповідаю майбутнім абітурієнтам, як курсанти навчаються, живуть, у чому специфіка навчання саме на нашому факультеті. На мою думку, за кіберполіцією майбутнє. Люди цієї професії володіють знаннями кібербезпеки, і такі потрібні скрізь.

Проректор ХНУВС доктор юридичних наук, доцент Анатолій Клочко розповів, що заклад готує фахівців у галузях права, цивільної безпеки, управління та адміністрування, соціальних та поведінкових наук, інформаційних технологій. Звертаючись до молодої аудиторії, зауважив: на кожному з факультетів будуть раді бачити студентів з Полтави.

На профорієнтаційному заході зібралися 11-класники всіх полтавських шкіл. Серед них й учениця 11-Б класу загальноосвітньої школи №10 Тетяна Буря:
– Незважаючи на те що я впевнена у виборі майбутньої професії, усе одно цікаво подивитися, що пропонують університети іншого спрямування, подивитися взагалі, як це все відбувається, – розповіла дівчина. – Сьогодні нам показували, як проходить обшук, як перевіряють людей. Було дуже пізнавально та цікаво.

Голова найбільшої у Полтавській міській раді фракції «БПП «Солідарність» Андрій Матковський наголосив: органи місцевого самоврядування зацікавлені в тому, щоб у Полтаві була сильна фахова поліція, а отже, і подібні заходи, що залучають молодь до навчання саме подібного спрямування, необхідні:
– Поліція має дуже велике значення для життєдіяльності міста і комфорту громадян. Я вважаю, що Харківський національний університет внутрішніх справ – один з найкращих в Україні, і ми зацікавлені, щоб молоді полтавці вступали туди, успішно закінчували його і поверталися працювати у своє місто, – зазначив депутат. – Вимоги до поліції сьогодні високі, і задля безпеки громадян нам необхідні фізично та фахово підготовлені кадри, які будуть сумлінно ставитися до своєї роботи.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів з команди Андрія Матковського Людмила Бойченко говорить: тепер саме той час, коли 11-класники серйозно задумуються над вибором майбутньої професії:
– Коли випускник закінчує навчальний заклад, завжди постає проблема вибору, адже обрати професію – це обрати шлях на все життя. Щоб зробити цей вибір правильно, необхідна профорієнтація, якій багато уваги приділяється у навчальних закладах. У рамках профорієнтації наші випускники відвідують багато вишів. Підготували профорієнтаційний захід для полтавських абітурієнтів і представники Харківського національного університету внутрішніх справ.

Довідка:

У Харківському національному університеті внутрішніх справ діють шість факультетів із наданням ступенів вищої освіти «бакалавр» і «магістр». Так, випускники факультету слідства можуть працювати в органах досудового розслідування; випускники факультету кримінальної поліції – у підрозділах карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, у сфері захисту економіки та інших оперативних службах; випускники факультету превентивної діяльності – на посадах інспекторів ювенальної превенції, дозвільної системи, з безпеки дорожнього руху, психологів та інших. Факультет кіберполіції – єдиний факультет у системі відомчих вищих навчальних закладів України, який готує кіберполіцейських. Його випускники працюють на посадах слідчих і опер-уповноважених підрозділів боротьби з кіберзлочинами, зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, а також в оперативно-технічних та інформаційно-аналітичних підрозділах. Для працівників поліції діє факультет заочного навчання. На факультеті права та масових комунікацій навчаються студенти, серед яких іноземні громадяни, на денній, заочній та дистанційній формах за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 21.02.2019, 15:38104
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень