25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Полтавські піснярі» відзначили 10-літній ювілей

У відділі мистецтв Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.П.Котляревського відбувся творчий вечір із нагоди 10-річчя народного самодіяльного хору «Полтавські піснярі» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення виконавчого комітету Подільської районної в м.Полтаві ради.

На цей захід зібралося стільки гостей і учасників, що зала відділу ледь умістила всіх прихильників творчості цього співочого колективу. Звучали в ньому жартівливі й ліричні пісні, народні й авторські. Велика частина останніх – твори, написані засновником і художнім керівником хору, членом Національної спілки композиторів України Дмитром Топтуном. На жаль, через хворобу він не зміг особисто завітати на ювілей. Але разом із колективом цього дня був його син Анатолій, нинішній очільник хору, баяніст і, до речі, наймолодший його учасник. Загалом у колективі зібралися артисти віком за 50 років. Та це не заважає їм, наче молодим, радувати публіку й піснями, і танцями, і віршами, і гуморесками. Цікаві концертні програми в них є на різні випадки.

– Я не знаю, як би я залишила хор і сиділа вдома на дивані, – зізнається староста «Полтавських піснярів» Анастасія Пусан. – Ми любимо людей, любимо пісню, любимо себе. І нам відповідають взаємністю. На ювілей-от приїхали колективи «Розсошанка», «Оберіг», «Берегиня». Вони нас вітають, а ми вручаємо їм грамоти й квіти за участь у нашому житті, творчості.

За роки існування хор об’їздив багато районів області: Диканський, Шишацький, Зіньківський, Новосанжарський, Оржицький тощо, розповів його ведучий Іван Кісенко. Артисти виступали на батьківщині нашої славетної землячки Раїси Кириченко та свого колишнього керівника Дмитра Топтуна, брали участь у конкурсах української пісні між колективами терцентрів Полтавщини, долучалися до святкових заходів у обласному центрі та районах.
Віолета Скрипнікова, 20.03.2019, 17:0994
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31