25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із засідання міждисциплінарної робочої групи з обговорення механізму реалізації та моніторингу Концепції інтегрованого розвитку міста

19 березня відбулося засідання міждисциплінарної робочої групи з обговорення механізму реалізації та моніторингу Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава-2030». У засіданні взяли участь секретар міської ради Олександр Шамота, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко, Іван Сватенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючий справами виконавчого комітету Віталій Нікіпелов, керівники управлінь та відділів міськвиконкому, директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

Під час засідання члени робочої групи обговорили послідовність дій та взаємодію підрозділів виконавчого комітету, виконавчих органів Полтавської міської ради як учасників реалізації Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава-2030».

– Стратегічні пріоритети, сфери та цілі розвитку, у яких відбуватимуться зміни, рушійні проекти та заходи в рамках Концепції – це диверсифікація економіки, посилення статусу Полтави як регіонального центру, розвиток культури та туризму, розвиток житлової інфраструктури, поліпшення мобільності, розвиток зелених зон тощо. Нам важливо забезпечити послідовну реалізацію запропонованих заходів та проектів в усіх сферах розвитку, щоб уможливити збереження цілісності взаємозалежних впливів, спрямованих на досягнення оптимальних результатів для розвитку міста загалом, – зауважив директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко.

Процес реалізації Концепції складатиметься з трьох етапів:

1. Операціоналізація – перегляд стратегічних пріоритетів у рамках щорічних оперативних планів і бюджету; міждисциплінарна координація.

2. Комунікація – підтримка комунікаційного процесу на всіх рівнях міської влади та з усіма зацікавленими партнерами; регулярне донесення результатів до широкого загалу.

3. Моніторинг і адаптація до умов – ефективна система оцінювання, збір даних щодо ефективності і якості реалізації Концепції в порівнянні з очікуваними результатами.

Окрім того, до моделі реалізації Концепції «Полтава-2030» разом з виконавчим комітетом, Комунальною організацією «Інститут розвитку міста», відповідними організаціями, установами, представниками бізнесу, професійними асоціаціями, громадськістю, експертною спільнотою має працювати Комітет з реалізації концепції. Нині вже йде робота щодо його створення.

Заплановано, що на Комітет з реалізації концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава-2030» будуть покладені завдання із забезпечення сталості реалізації Концепції, регулярна звітність про реалізацію, оцінка реалізації Концепції, мобілізація ресурсів на реалізацію.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 25.03.2019, 16:1886
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31