25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Із засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

Звернення щодо виділення коштів, створення комунальних підприємств, створення системи оповіщення, внесення змін до Регламенту міської ради, приєднання сільських рад до міста: ці та інші питання розглядали 21 та 27 березня під час засідань постійної комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.

На порядку денному засідання звернення голови Гожулівської сільської ради Тетяни Литвин щодо визначення позиції Полтавської міської ради у питанні можливості приєднання сільради до Полтави. Тетяна Литвин повідомила, що відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Гожулівська сільська рада до цього часу не визначилась з питанням добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міст.

– За ініціативою Чорноглазівської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад Чорноглазівської, Гожулівської та Валківської сільських рад з адміністративним центром у селі Чорноглазівка нещодавно відбулось громадське обговорення. Однак переважною більшістю голосів громадян, присутніх на засіданні, пропозиція була відхилена, – зазначила голова ради. – Ми знаємо, що обласна рада прийняла перспективний план формування територій громад, згідно з яким визначена можливість приєднання Гожулівської сільської ради до Полтави.

За словами запрошених депутатів сільради, позиція більшості жителів села Гожули така: приєднатися до Полтави, а не входити до складу запропонованої ОТГ.

Заслухавши інформацію Тетяни Литвин, голова постійної комісії Сергій Луценко зауважив, що міська рада готова розглянути детальніше питання про приєднання після проведення сільською радою всіх процедур, передбачених законом:
– Керуючись статтею 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішення про добровільне приєднання Гожулівської сільської ради до міста буде прийматись Полтавською міською радою після звернення з пропозицією про приєднання, сформованою з урахуванням передбачених процедур.

Члени комісії підтримали пропозицію одноголосно.

Окрім того, на минулому тижні під час засідання члени комісії розглянули звернення начальника Полтавської установи виконання покарань УДПтС України в Полтавській області (№23) Олексія Домашова щодо питання виділення коштів.

Начальник зазначив, що в установі покрівля режимного корпусу №3 перебуває в аварійному стані – виникли тріщини, через які залишки атмосферних опадів потрапляють до камер режимного корпусу. Через це в камерах утворюється пліснява, спричиняючи значні захворювання осіб, узятих під варту, а також створюються нелюдські умови. Інформацію члени комісії взяли до відома.

Були розглянуті також звернення голови «Всеукраїнської спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій» Володимира Голованюка щодо створення комунального підприємства «Муніципальна варта» Полтавської міської ради та питання щодо створення системи оповіщення в Полтаві.

Юлія Романенко
Іван Мольченко, 28.03.2019, 14:0887
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31